Zacisze 4

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Zacisze, oferowane bezpośrednio przez Genus Grupa Deweloperska Sp. z o.o. S.K.

Kraków, Stare Miasto, ul. Zacisze 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Zacisze 4

9 zdjęć

Zacisze 4
Zacisze 4
Zacisze 4
Zacisze 4

Najbliższe inwestycje

 • Steam Park etap II - lokale użytkowe
  od: 13 500 zł/m2

  Steam Park etap II - lokale użytkowe

  Bryksy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. Rakowicka
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 72-83 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Kossak Residence
  od: 7 000 zł/m2

  Kossak Residence

  Polskie Domy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. plac Kossaka 5
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 350-575 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • KW51

  KW51

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

  Lokal użytkowy Krowodrza, Kraków
  ul. Kazimierza Wielkiego 51
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 75 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

W kamienicy Zacisze 4 po ponad stu latach odtwarzane są oryginalne sztukaterie, gzymsy i szaro-różowa elewacja. Dodając nadbudowę zachowujemy istniejący charakter budynku.

Klatka schodowa utrzymana w stylu eklektycznym jest doskonałym połączeniem nowoczesnej funkcjonalności ze sztuką klasyczną. Rożne kolory drzwi dodają jej świeżości.

Każdy element jest poddany gruntownej rewitalizacji przy zastosowaniu najnowszych technik budowlanych.

W kamienicy znajdą się

- 20 mieszkań i 5 lokali usługowych

- bogaty wybór metraży - od 22,5 m2

- możliwość łączenia mieszkań

- wysokość mieszkań minimum 3,30 m

- budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

- duże drewniane okna wykonane na zamówienie

- drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe wysokiej klasy

- piony pod klimatyzację

- cichobieżna winda

- brama wejściowa wraz z okuciami wykonana na zamówienie

- indywidualnie zaprojektowane, stylizowane, ręcznie wykonane balustrady

- włoskie płytki wysokiej jakości

- lampy projektu jednego z najsłynniejszych architektów Phillipa Starcka.

Inwestycja Zacisze 4 znajduje się na Starym Mieście, ul. Zacisze 4 (0.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Genus Grupa Deweloperska Sp. z o.o. S.K.

Inwestycja Zacisze 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Zacisze 4 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Genus Grupa Deweloperska Sp. z o.o. S.K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Plac Matejki - 150 metrów, Stary Kleparz - 400 metrów, Barbakan - 150 metrów, Planty – 50 metrów. Rynek Główny znajduje się w odległości 550 metrów. Nieopodal tj. w odległości 250 metrów znajduje się Dworzec Główny PKP oraz PKS. W najbliższym sąsiedztwie również znajdują się liczne instytucje publiczne, takie jak: Narodowy Bank Polski, Małopolski Urząd Wojewódzki, Zarząd Województwa Małopolskiego, Politechnika Krakowska, Akademia Sztuk Pięknych i pozostałe krakowskie uczelnie wyższe. Ponadto w najbliższej otoczeniu znajdują się liczne sklepy i usługi w tym najbardziej rozpoznawalna w Krakowie Galeria Krakowska, zlokalizowana w odległości 270 metrów, 3 minuty spacerem od kamienicy Zacisze 4. W odległości 200 metrów znajduję się najbliższy przystanek tramwajowo - autobusowy ul. Basztowa LOT. To wszystko stanowi o wyjątkowości lokalizacyjnej nieruchomości znajdującej na ulicy Zacisze 4. Warto również zwrócić uwagę na to, że mimo położenia w samym centrum miasta, ulica Zacisze jest bardzo spokojną ulicą, ze względu na to, że jest jednokierunkowa, a dodatkowo nie jest w ciągu komunikacyjnym (niewielkie natężenie ruchu aut osobowych, brak autobusowego i samochodów dostawczych oraz TIR).

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zacisze 4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Zacisze 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Teatr Słowackiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zacisze 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze 4 znajduje się się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: TECHNIKUM TEB EDUKACJA w odległości 30 m, Niepubliczna Szkoła Policealna PASJONAT w odległości 90 m, Krakowskie Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zacisze 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Chińskiej w odległości 210 m, Centrum Badań Mikrobiologicznych i Autoszczepionek w odległości 330 m, "4M" Centrum Medyczne w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Chimney Cake Bakery, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze 4 w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Klub Kasi, w odległości 390 m znajduje się Fitness.

Data publikacji: 27.01.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: