Stachiewicza 28

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stachiewicza 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Stachiewicza 28

10 zdjęć

Stachiewicza 28
Stachiewicza 28
Stachiewicza 28
Stachiewicza 28

Najbliższe inwestycje

 • Krowodrza Fort - lokale
  od: 9 000 zł/m2

  Grupa Matejek

 • Atrium Czerwieńskiego

  Murapol S.A.

 • Stelmachów Park
  od: 9 040 zł/m2
  Pod wynajem

  Mak Dom

Opis Inwestycji

Stachiewicza 28 logo

Przedstawiamy lokale usługowe na sprzedaż w centrum dzielnicy Azory.

Stachiewicza 28 to kameralny i elegancki budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze, który powstaje w centrum dzielnicy Azory, na rogu ulic Stachiewicza i Chełmońskiego.

Oddając do użytku na parterze 4 lokale handlowo – usługowe, z pełną szklaną witryną, o łącznej powierzchni 280 m2 uzupełniamy i poszerzamy ofertę lokali usługowych dla licznej grupy mieszkańców tej części Krakowa.

Lokale mają 3m wysokości, mogą być dowolnie łączone. Są wyposażone w niezbędne instalacje, w tym wydajną wentylację mechaniczną, ogrzewanie MPEC. Każdy lokal jest osobno opomiarowany.

Dzięki centralnej lokalizacji na Azorach, przy głównej ulicy, na trasie przejazdu autobusów, lokale będą doskonale widoczne. Są dostępne wprost z chodnika. Budynek nie będzie ogrodzony.

Jesteśmy przekonani, że Państwa biznes się tutaj świetnie rozwinie.

Zapraszamy zainteresowanych!

Inwestycja Stachiewicza 28 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stachiewicza 28 (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Gama-M Sp. z o.o..

Inwestycja Stachiewicza 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Stachiewicza 28 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 81 do 82 metrów kwadratowych.

Deweloper Gama-M Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 302 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Dodatkowym atutem lokalizacji jest duża ilość terenów zielonych, która zapewni spokojne miejsce do relaksu. Zaledwie 10 min. zajmuje dojazd do centrum Krakowa (ok. 5 km). Osiedle posiada bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej MPK Kraków. Nieopodal znajduję się przystanek Łobzów (400 m piechotą, 4 min) miejskiej linii kolejowej, dzięki której możemy się dostać wygodnie do innych dzielnic ale co najważniejsze na dworzec i Rynek a niebawem na Kazimierz.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stachiewicza 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Stachiewicza 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stachiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stachiewicza 28 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 w odległości 90 m, Samorządowe Przedszkole Nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 220 m, Niepubliczny Instytut Kształcenia Nauczycieli Wydawnictwa Edukacyjnego w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stachiewicza 28 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Krakowska w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stachiewicza 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stachiewicza 28 w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.07.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: