Osiedle Żołnierska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFreedom Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 685 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Centaurus(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, al. Piłsudskiego (0.7 km od centrum Olsztyna)
  Centaurus
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 49 - 114 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  "Warmia Investment" Sp. z o.o.
 • GRAND HOUSE Niepodległości(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Niepodległości 57-59 (0.7 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  GRAND HOUSE Niepodległości
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 76 - 100 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"
 • Rezydencja Vintage Budynek G5(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn i okolice, ul. Marcina Kasprzaka (1.4 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 699 brutto/m2
  Rezydencja Vintage Budynek G5
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 36 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

ZESPÓŁ MIESZKANIOWY ŻOŁNIERSKAPoszukujesz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji oraz przyjaznej okolicy?Ważny jest dla Ciebie doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury?Marzysz o lokalizacji sąsiadującej z centrum miasta?A może poszukujesz mieszkania pod inwestycję?Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak” to ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie!Inwestycja składa się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W pierwszym z nich zaplanowano 5-9 kondygnacji zaś w drugim – 10. W całej inwestycji przewidziano łącznie 210 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Budynki połączone będą dwupoziomową halą garażową, na dachu której zaplanowano ciągi piesze, miejsca wypoczynku oraz plac zabaw dla najmłodszych.KAŻDE MIESZKANIE POSIADA KOMÓRKĘ LOKATORSKĄ ORAZ MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ W CENIE MIESZKANIA!

Inwestycja Osiedle Żołnierska znajduje się w Olsztynie, ul. Żołnierska (0.9 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Osiedle Żołnierska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żołnierska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Żołnierska

Prezentowany Zespół Mieszkaniowy położony jest przy ulicy Żołnierskiej. To doskonałe miejsce na wymarzone mieszkanie. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do wielu obiektów takich jak: szkoły, punkty medyczne czy park. Pobliskie zaplecze usługowo-handlowe gwarantuje komfort życia oraz wygodę. Doskonała komunikacja pozwala szybko dotrzeć do różnych części Olsztyna, co czyni inwestycję atrakcyjną również dla studentów.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żołnierska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Żołnierska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Wojewódzki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żołnierska znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Nr 4 w odległości 240 m, Zespół Szkół Budowlanych w odległości 240 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Żołnierska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w odległości 340 m, Szpital w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Żołnierska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Chorten, w odległości 230 m znajduje się Bratek, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żołnierska w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 16.03.2018

Data aktualizacji: 17.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie