Osiedle Żołnierska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żołnierska, oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

Olsztyn, ul. Żołnierska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 457 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Żołnierska

7 zdjęć

Osiedle Żołnierska
Osiedle Żołnierska
Osiedle Żołnierska
Osiedle Żołnierska

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Vintage Budynek G5
  od: 7 500 zł/m2

  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

 • Dąbrowszczaków
  od: 7 700 zł/m2

  Freedom Nieruchomości

 • Kołobrzeska 36B
  od: 6 390 zł/m2

  Premium Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

ZESPÓŁ MIESZKANIOWY ŻOŁNIERSKA

Poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji oraz przyjaznej okolicy?

Ważny jest dla Ciebie doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury?

Marzysz o lokalizacji sąsiadującej z centrum miasta?

A może poszukujesz mieszkania pod inwestycję?

Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak” to ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie!

Inwestycja składa się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W pierwszym z nich zaplanowano 5-9 kondygnacji zaś w drugim – 10. W całej inwestycji przewidziano łącznie 210 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Budynki połączone będą dwupoziomową halą garażową, na dachu której zaplanowano ciągi piesze, miejsca wypoczynku oraz plac zabaw dla najmłodszych.

KAŻDE MIESZKANIE POSIADA KOMÓRKĘ LOKATORSKĄ ORAZ MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ W CENIE MIESZKANIA!

Inwestycja Osiedle Żołnierska znajduje się w Olsztynie, ul. Żołnierska (0.9 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Żołnierska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żołnierska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Prezentowany Zespół Mieszkaniowy położony jest przy ulicy Żołnierskiej. To doskonałe miejsce na wymarzone mieszkanie. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do wielu obiektów takich jak: szkoły, punkty medyczne czy park. Pobliskie zaplecze usługowo-handlowe gwarantuje komfort życia oraz wygodę. Doskonała komunikacja pozwala szybko dotrzeć do różnych części Olsztyna, co czyni inwestycję atrakcyjną również dla studentów.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żołnierska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Żołnierska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Wojewódzki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żołnierska znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Nr 4 w odległości 240 m, Zespół Szkół Budowlanych w odległości 240 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Żołnierska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w odległości 340 m, Szpital w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Żołnierska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Chorten, w odległości 230 m znajduje się Bratek, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żołnierska w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 16.03.2018
Data aktualizacji: 17.09.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: