Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moduo Gardens

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Postępu, oferowane bezpośrednio przez

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 02-672

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 577 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Moduo GardensModuo Gardens

4 zdjęcia

Moduo Gardens
Moduo Gardens
Moduo Gardens
Moduo Gardens

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 316 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 277 do 330 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (366 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

BLISKI TERMIN ODDANIA!

Projekt Moduo Gardens stanowi spójną architektonicznie kompozycję, którą dopełnią starannie dobrane elementy małej architektury. Modernistyczna bryła budynków z loggiami w formie horyzontalnych wnęk ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne drewniane okna sprawią, że całość założenia wyróżniać będzie elegancki szlif i stylowa linia. Inwestycja mieszkaniowa Moduo Gardens to przykład zabudowy, której projekt swoim kształtem i skalą pozostaje w zgodzie z otoczeniem.

Równolegle z koncepcją architektoniczną powstawał projekt ogrodu, który wypełni wewnętrzny dziedziniec i będzie centralnym punktem kompleksu. Dekoracyjna roślinność, soliterowe drzewa i krzewy dobrane pod kątem pór kwitnienia w połączeniu z ciekawym ukształtowaniem terenu ułożą się w barwną mozaikę różnokolorowych traw, bylin i pnączy. O zmierzchu wąskie alejki spacerowe oświetlone niskimi punktami świetlnymi, kręty strumień, nad którym biegnie kładka przemienią to miejsce w nastrojowy zakątek. Ogród stworzy wyjątkową oprawę dla prostej formy budynków, a elewacja utrzymana w białej tonacji przełamana grafitowymi akcentami pięknie zarysuje się na tle zieleni. Architektura i otaczająca ją przyroda stanowią tu nierozerwalną całość.

Inwestycja Moduo Gardens znajduje się na Służewcu, ul. Postępu 02-672 (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Inwestycja Moduo Gardens została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 316 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moduo Gardens nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (366 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moduo Gardens?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moduo Gardens mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1850 metrów od inwestycji Moduo Gardens znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moduo Gardens znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moduo Gardens znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr 65 im. Józefa Bema w odległości 300 m, szkoła w odległości 303 m, Zespól Szkół nr 27 w odległości 387 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moduo Gardens jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 84 m, Klinika Imedi w odległości 229 m, Warszawskie Centrum Medyczne w odległości 287 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moduo Gardens składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Żabka, w odległości 99 m znajduje się Stokrotka, w odległości 141 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moduo Gardens w odległości 73 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 196 m znajduje się boisko / kort, w odległości 298 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 04.06.2019
Data aktualizacji: 05.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023