Kościuszki 19

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Estate Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Kościuszki 19

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Różana(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Różana (1.9 km od centrum Krakowa)
  Apartamenty Różana
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 54 - 101 m2
  Core Development
 • KAVIORY 41(1.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2.5 km od centrum Krakowa)
  KAVIORY 41
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 137 m2
  KAVIORY 41
 • Grzegórzecka 15(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 15 (0.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 195/m2
  Grzegórzecka 15
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 40 - 59 m2
  Seima Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Kościuszki 19 łączy w sobie komfort mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta z dogodnościami zapewnianymi przez nowoczesne budownictwo, takimi jak winda, wideodomofon, ogrzewanie z sieci miejskiej i prywatne miejsce parkingowe w garażu. Całości dopełnia starannie zaprojektowana klatka schodowa a także szlachetna drewniana stolarka okienna oraz drzwiowa.Bezpieczeństwo zakupu jest gwarantowane poprzez możliwość dokonania wyboru spośród gotowych mieszkań oraz brak wpłat na poczet kosztów budowy.Lokalizacja zapewnia doskonałą infrastrukturę komunikacyjną, handlową oraz rozrywkową w zasięgu zaledwie 15-minutowego spaceru. Niespotykany atut stanowi bliskość zróżnicowanych terenów rekreacyjnych w postaci bulwarów Wisły, Lasu Wolskiego, Błoń i brzegów Rudawy.Należy podkreślić, że adres przy ulicy Kościuszki to pewna lokata kapitału na długie lata.Zapraszamy na prezentację gotowych apartamentów.

Inwestycja Kościuszki 19 znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Kościuszki 19 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Estate Development Sp. z o. o..

Inwestycja Kościuszki 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kościuszki 19 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 200 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Estate Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 253 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Kościuszki 19

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

W odległości 200 metrów od inwestycji Kościuszki 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Komorowskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki 19 znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 18 Sióstr Serafitek w odległości 400m, Gimnazjum Nr 22 w odległości 400m, Samorządowe Przedszkole nr 9 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się ZDROWIE KOBIETY. NZOZ, w odległości 150 m znajduje się POD ANIOŁEM STRÓŻEM. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się ALSANDER, w odległości 200 m znajduje się Krowoderska Biblioteka Publiczna. Filia nr 3, w odległości 350 m znajduje się Krakowski Teatr Scena STU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Krc Sp. z o.o., w odległości 700 m znajduje się POLSKIE TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE „SOKÓŁ", w odległości 900 m znajduje się Kryta pływalnia Uniwersytetu Pedagogicznego.

Data publikacji: 20.07.2016

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie