Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Stalowa 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stalowa, oferowane bezpośrednio przez

Eiffage Immobilier Polska

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stalowa 27Stalowa 27

14 zdjęć

Stalowa 27
Stalowa 27
Stalowa 27
Stalowa 27

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (4)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnej kamienicy w samym sercu Nowej Pragi.

Wybierz apartamentowiec Stalowa 27 i stań się częścią społeczności, lubiącej tętniące życiem miasto, świadomej własnego stylu i dobrego smaku.

Stalowa 27 to nowoczesna kamienica zlokalizowana w centrum Pragi Północ. To 60 mieszkań o metrażach od 28 do 90m2. Budynek został zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących mariaż nowoczesności i historii lokalnych społeczności. To miejsce dla osób, które lubią naturalny miejski styl życia, jakość, wygodę i praktyczne rozwiązania.

Łatwa dostępność niezbędnej infrastruktury - środków komunikacji, lokalnych punktów usługowych i ciekawych punktów kulturalnych, sprawiają, że okolica jest doceniana przez licznych inwestorów, artystów, czy przedsiębiorców. Stalowa 27 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych przestrzeni oraz czujących inwestycyjny potencjał Nowej Pragi.

Inwestycja doskonale wpisuje się w historyczną tkankę miejską okolicy, podnosząc jednocześnie jej walory estetyczne. Siedmiokondygnacyjna bryła budynku swoim kształtem wtapia się w pobliską zabudowę i stanowi jej naturalny element uzupełniający. Budynek jest elegancki, o prostej, minimalistycznej architekturze, odwołującej się we wnętrzach do industrialnej proweniencji dzielnicy.

Inwestycja Stalowa 27 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Stalowa 27 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja Stalowa 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stalowa 27 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eiffage Immobilier Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Stalowa 27 znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części Pragi Północ.

W pobliżu Stalowej 27 znajdują się dwie stacje drugiej linii metra, przystanki tramwajowe i autobusowe, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób korzystających z komunikacji miejskiej i unikających korków, czyniąc inwestycję bardzo perspektywiczną. Zaledwie w 10 do 15 minut taksówką znajdziemy się na Dworcu Centralnym czy Dworcu Wschodnim, głównych stacjach kolejowych Warszawy.

Nowa Praga to jeden z prężnie rozwijających się rejonów kulturowych Warszawy. Praską przestrzeń wypełniają i ożywiają artystyczne zakamarki – nowe galerie sztuki czy warsztaty rzemieślnicze oraz nowe punkty rozrywkowe i gastronomiczne. To wszystko sprawia, że otoczenie starych, oryginalnych kamienic z okresu XIX i XX wieku dostaje nowe życie. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i industrialna zabudowa stawia Pragę w czołówce europejskich metropolii, gdzie płynnie historia łączy się z nowoczesnością.

W odległości zaledwie dwóch skrzyżowań znajduje się również trasa umożliwiająca dogodny wyjazd poza miasto. Lokalizacja inwestycji daje możliwość sprawnego przedostania się nawet w najbardziej odległe zakątki miasta, a bliskość centrum oraz obecnie rewitalizowanych części Pragi sprawia, że jest to znakomite miejsce dla osób poszukujących dobrej bazy noclegowej, które odwiedzając stolicę chcą poczuć naturalny rytm, smak i barwy miejskiego życia.

Stalowa 27 to inwestycja położona w strefie off-owych klubokawiarni, galerii sztuki i restauracji. Ulica Stalowa to miejsce szczególnie klimatyczne, na nowo odkrywane przez artystów. Sztuka nabiera tu wymiaru historycznego, staje się autentyczna, a jednocześnie wyznacza unikatową tożsamość tej części stolicy.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stalowa 27?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stalowa 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 42 metrów od inwestycji Stalowa 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stalowa 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 27 znajduje się 85 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 171 w odległości 129 m, przedszkole w odległości 135 m, Przedszkole nr 167 w odległości 139 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stalowa 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 35 m, Vita-Med w odległości 251 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 642 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stalowa 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 18 m znajduje się Green Shop, w odległości 21 m znajduje się Rano Piekarnia Rzemieślnicza, w odległości 123 m znajduje się Agma.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 27 w odległości 144 m znajduje się boisko / kort, w odległości 198 m znajduje się boisko / kort, w odległości 214 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 04.10.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023