Stalowa 27

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEiffage Immobilier Polska

Ceny od: 11 850 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stalowa 27 dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M01
1
39,95 m²
Parter
M04
1
37,95 m²
Parter
M07
1
39,9 m²
1
M16
1
39,9 m²
2
M25
1
39,9 m²
3
M27
1
39,42 m²
3
M43
1
39,9 m²
5
M44
1
34,79 m²
5
M45
1
39,42 m²
5
M48
1
32,63 m²
5
M06
2
44,87 m²
Parter
M15
2
57,84 m²
1
M24
2
57,84 m²
2
M51
2
56,84 m²
5

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnej kamienicy w samym sercu Nowej Pragi.Wybierz apartamentowiec Stalowa 27 i stań się częścią społeczności, lubiącej tętniące życiem miasto, świadomej własnego stylu i dobrego smaku.Stalowa 27 to nowoczesna kamienica zlokalizowana w centrum Pragi Północ. To 60 mieszkań o metrażach od 28 do 90m2. Budynek został zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących mariaż nowoczesności i historii lokalnych społeczności. To miejsce dla osób, które lubią naturalny miejski styl życia, jakość, wygodę i praktyczne rozwiązania.Łatwa dostępność niezbędnej infrastruktury - środków komunikacji, lokalnych punktów usługowych i ciekawych punktów kulturalnych, sprawiają, że okolica jest doceniana przez licznych inwestorów, artystów, czy przedsiębiorców. Stalowa 27 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych przestrzeni oraz czujących inwestycyjny potencjał Nowej Pragi.Inwestycja doskonale wpisuje się w historyczną tkankę miejską okolicy, podnosząc jednocześnie jej walory estetyczne. Siedmiokondygnacyjna bryła budynku swoim kształtem wtapia się w pobliską zabudowę i stanowi jej naturalny element uzupełniający. Budynek jest elegancki, o prostej, minimalistycznej architekturze, odwołującej się we wnętrzach do industrialnej proweniencji dzielnicy.

Inwestycja Stalowa 27 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Stalowa 27 (4.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja Stalowa 27 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stalowa 27 pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 33 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 11 850 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 33 do 40 m2 (10 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 58 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eiffage Immobilier Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (4).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 33 do 58 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 850 do 13 650 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stalowa 27

Inwestycja Stalowa 27 znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części Pragi Północ. W pobliżu Stalowej 27 znajdują się dwie stacje drugiej linii metra, przystanki tramwajowe i autobusowe, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób korzystających z komunikacji miejskiej i unikających korków, czyniąc inwestycję bardzo perspektywiczną. Zaledwie w 10 do 15 minut taksówką znajdziemy się na Dworcu Centralnym czy Dworcu Wschodnim, głównych stacjach kolejowych Warszawy. Nowa Praga to jeden z prężnie rozwijających się rejonów kulturowych Warszawy. Praską przestrzeń wypełniają i ożywiają artystyczne zakamarki – nowe galerie sztuki czy warsztaty rzemieślnicze oraz nowe punkty rozrywkowe i gastronomiczne. To wszystko sprawia, że otoczenie starych, oryginalnych kamienic z okresu XIX i XX wieku dostaje nowe życie. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i industrialna zabudowa stawia Pragę w czołówce europejskich metropolii, gdzie płynnie historia łączy się z nowoczesnością. W odległości zaledwie dwóch skrzyżowań znajduje się również trasa umożliwiająca dogodny wyjazd poza miasto. Lokalizacja inwestycji daje możliwość sprawnego przedostania się nawet w najbardziej odległe zakątki miasta, a bliskość centrum oraz obecnie rewitalizowanych części Pragi sprawia, że jest to znakomite miejsce dla osób poszukujących dobrej bazy noclegowej, które odwiedzając stolicę chcą poczuć naturalny rytm, smak i barwy miejskiego życia. Stalowa 27 to inwestycja położona w strefie off-owych klubokawiarni, galerii sztuki i restauracji. Ulica Stalowa to miejsce szczególnie klimatyczne, na nowo odkrywane przez artystów. Sztuka nabiera tu wymiaru historycznego, staje się autentyczna, a jednocześnie wyznacza unikatową tożsamość tej części stolicy.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stalowa 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Stalowa 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 27 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 171 w odległości 150 m, Przedszkole nr 167 w odległości 170 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stalowa 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stalowa 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Piekarnia, w odległości 240 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 27 w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2019

Data aktualizacji: 03.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie