Stalowa 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stalowa, oferowane bezpośrednio przez Eiffage Immobilier Polska

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Stalowa 27

14 zdjęć

Stalowa 27
Stalowa 27
Stalowa 27
Stalowa 27

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnej kamienicy w samym sercu Nowej Pragi.

Wybierz apartamentowiec Stalowa 27 i stań się częścią społeczności, lubiącej tętniące życiem miasto, świadomej własnego stylu i dobrego smaku.

Stalowa 27 to nowoczesna kamienica zlokalizowana w centrum Pragi Północ. To 60 mieszkań o metrażach od 28 do 90m2. Budynek został zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących mariaż nowoczesności i historii lokalnych społeczności. To miejsce dla osób, które lubią naturalny miejski styl życia, jakość, wygodę i praktyczne rozwiązania.

Łatwa dostępność niezbędnej infrastruktury - środków komunikacji, lokalnych punktów usługowych i ciekawych punktów kulturalnych, sprawiają, że okolica jest doceniana przez licznych inwestorów, artystów, czy przedsiębiorców. Stalowa 27 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych przestrzeni oraz czujących inwestycyjny potencjał Nowej Pragi.

Inwestycja doskonale wpisuje się w historyczną tkankę miejską okolicy, podnosząc jednocześnie jej walory estetyczne. Siedmiokondygnacyjna bryła budynku swoim kształtem wtapia się w pobliską zabudowę i stanowi jej naturalny element uzupełniający. Budynek jest elegancki, o prostej, minimalistycznej architekturze, odwołującej się we wnętrzach do industrialnej proweniencji dzielnicy.

Inwestycja Stalowa 27 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Stalowa 27 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja Stalowa 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stalowa 27 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eiffage Immobilier Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (4)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Stalowa 27 znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części Pragi Północ. W pobliżu Stalowej 27 znajdują się dwie stacje drugiej linii metra, przystanki tramwajowe i autobusowe, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób korzystających z komunikacji miejskiej i unikających korków, czyniąc inwestycję bardzo perspektywiczną. Zaledwie w 10 do 15 minut taksówką znajdziemy się na Dworcu Centralnym czy Dworcu Wschodnim, głównych stacjach kolejowych Warszawy. Nowa Praga to jeden z prężnie rozwijających się rejonów kulturowych Warszawy. Praską przestrzeń wypełniają i ożywiają artystyczne zakamarki – nowe galerie sztuki czy warsztaty rzemieślnicze oraz nowe punkty rozrywkowe i gastronomiczne. To wszystko sprawia, że otoczenie starych, oryginalnych kamienic z okresu XIX i XX wieku dostaje nowe życie. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i industrialna zabudowa stawia Pragę w czołówce europejskich metropolii, gdzie płynnie historia łączy się z nowoczesnością. W odległości zaledwie dwóch skrzyżowań znajduje się również trasa umożliwiająca dogodny wyjazd poza miasto. Lokalizacja inwestycji daje możliwość sprawnego przedostania się nawet w najbardziej odległe zakątki miasta, a bliskość centrum oraz obecnie rewitalizowanych części Pragi sprawia, że jest to znakomite miejsce dla osób poszukujących dobrej bazy noclegowej, które odwiedzając stolicę chcą poczuć naturalny rytm, smak i barwy miejskiego życia. Stalowa 27 to inwestycja położona w strefie off-owych klubokawiarni, galerii sztuki i restauracji. Ulica Stalowa to miejsce szczególnie klimatyczne, na nowo odkrywane przez artystów. Sztuka nabiera tu wymiaru historycznego, staje się autentyczna, a jednocześnie wyznacza unikatową tożsamość tej części stolicy.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stalowa 27?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stalowa 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Stalowa 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stalowa 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 27 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 171 w odległości 150 m, Przedszkole nr 167 w odległości 170 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stalowa 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 27 w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2019
Data aktualizacji: 22.07.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: