Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Osiedle PotokowaSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Edomus Deweloper

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 1 090 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Kaskada (119 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Kaskada znajduje się w Rzeszowie, ul. Potokowa (3,9 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera Edomus Deweloper. Inwestycja Apartamenty Kaskada jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 56 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Rzeszów, ul. Potokowa (3,9 km od centrum Rzeszowa)
Ceny od: 4 600 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 51
 • Powierzchnia: 35 - 70 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Edomus Deweloper Mieszkania spełniające kryteria

Słoneczne Tarasy (1,6 km dalej)

Inwestycja Słoneczne Tarasy znajduje się w Rzeszowie, ul. Strzelnicza (2,4 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera Hegra Deweloper. Inwestycja Słoneczne Tarasy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 76 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 102 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Rzeszów, ul. Strzelnicza (2,4 km od centrum Rzeszowa)
Ceny od: 4 889 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 69
 • Powierzchnia: 35 - 102 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Hegra Deweloper Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Słoneczny Stok (1,6 km dalej)

Inwestycja Osiedle Słoneczny Stok znajduje się w Rzeszowie, ul. Iwonicka (3,6 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant. Inwestycja Osiedle Słoneczny Stok jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 35 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 53 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Słoneczny Stok znajduje się 5 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Rzeszów, ul. Iwonicka (3,6 km od centrum Rzeszowa)
Ceny od: 4 147 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 53 - 68 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Potokowa powstaje na wzgórzu o pięknym widoku w spokojnej, zielonej dzielnicy Rzeszowa przy ul.Potokowej – zaledwie ok. 4 km od centrum miasta (deptak ul.3-go Maja). Bezpośredni dojazd ul.Potokową, bliska dostępność komunikacji miejskiej, szkoły, sklepu czyni to miejsce idealnym do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku a zarazem blisko od centrum miasta. Willowa dzielnica z wieloma bocznymi uliczkami zapewnia miejsca do spacerów i rowerowych wycieczek.

Mieszkania na Osiedlu Potokowa charakteryzują się wyjątkowa jakością wykończenia oraz naturalnymi materiałami. Wejścia do budynku – a jest ich trzy – będą wykończone granitem, chromowe bariery oraz albuminowe drzwi holów to najwyższa jakość i niezawodność. Elewacja zewnętrzna zawierać będzie elementy drewniane oraz kamienne co uczyni apartamentowiec wyjątkowym.

Budynek zbudowany jest z pustaka ceramicznego, kryty blachodachówka najwyższej jakości, ocieplenie grubości 15 cm powoduje minimalne straty cieplne, każdy apartament posiada indywidualne ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym gazowym. Wszystkie media (woda, prąd, gaz) są opomiarowane indywidualnie dla każdego apartamentu. Wszystkie apartament wyposażone będą w instalacje TV, Internet

Trzykondygnacyjny budynek charakteryzuje się okazałą i niepowtarzalną architekturą, w budynku znajduje się 19 komfortowych apartamentów z dużymi, słonecznymi tarasami. Obok znajdują się miejsca parkingowe. Teren otoczony jest zielenią wypełnioną śpiewem ptaków – co czyni to miejsce kameralnym i wyjątkowym. Indywidualny dojazd do budynku podkreśla wyjątkowość tego miejsca…

Inwestycja Osiedle Potokowa znajduje się w Rzeszowie, ul. Potokowa (3,9 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Edomus Deweloper.

Inwestycja Osiedle Potokowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Osiedle Potokowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Edomus Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: tv kablowa, internet.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Potokowa

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk. W odległości 800 metrów od inwestycji Osiedle Potokowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Staroniwa (38G).

Data publikacji: 28 marca 2014 12:41

Data aktualizacji: 03 lipca 2017 14:03

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie