Oaza Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Załęska, oferowane bezpośrednio przez Edomus Deweloper

Rzeszów, ul. Załęska 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1006 ofert w najbliższej okolicy!

Oaza Apartamenty

4 zdjęcia

Oaza Apartamenty
Oaza Apartamenty
Oaza Apartamenty
Oaza Apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Bałtycka 31

  Bałtycka 31

  Drom Deweloper

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Bałtycka 31
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 50-55 m2
  • Mieszkań: 12
  • Pokoje: 3
 • Nowoczesne Pobitno

  Nowoczesne Pobitno

  HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Małopolska
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 53-61 m2
  • Mieszkań: 9
  • Pokoje: 3
 • Szereg Jana

  Szereg Jana

  IBR Development

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Olbrachta 64
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 85 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Oaza Apartamenty logo

Jest to kompleks trzech budynków wielorodzinnych, w niskiej zabudowie, składający się z 56 apartamentów zaprojektowanych z myślą o funkcjonalności i wysokim komforcie. Przyjemne otoczenie i funkcjonalność mieszkań sprawiają, że Oaza Apartamenty to doskonałe miejsce na wymarzony własny kąt lub inwestycję.

Inwestycja Oaza Apartamenty znajduje się w Rzeszowie, ul. Załęska 22 (2.9 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Edomus Deweloper.

Inwestycja Oaza Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Oaza Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Edomus Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc)

W inwestycji znajduje się 56 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

-okna w systemie 6-komorowym wraz z obustronną okleinę drewnopodobną

Drzwi zewnętrzne

-z wzmocnionym systemem antywłamaniowym oraz domofon

Parapety zewnętrzne

granitowe

Parapety wewnętrzne

granitowe

Instalacje

-instalację telewizyjną naziemną wraz z kompletną instalacją satelitarną i gniazdami internetowymi, -instalację przygotowaną do montażu kuchenki gazowej lub elektrycznej (instalacja 3-fazowa)

Ogrzewanie

-nowoczesne piece gazowe z zamknięta komorą spalania i zewnętrznym elektronicznym sterownikiem, -grzejniki, w łazience grzejnik suszarkowy oraz dodatkowo ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (56)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc).
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, klimatyzacja, pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Oaza Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana przy ul. Załęskiej w Rzeszowie (tylko 5 km od centrum). Jak wszystkie nasze poprzednie realizacje charakteryzuje się wysokim standardem wykonania, jakością i estetyką. Apartamenty otoczone są dużą ilością zieleni i kwiatów co sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku po pracy i zabaw z dziećmi. Kluczowym atutem inwestycji jest połączenie komfortu życia w sąsiedztwie zieleni i przyrody z niebywale atrakcyjną komunikacyjnie częścią Rzeszowa – Pobitnem. Rozbudowana sieć dróg, pozwala na szybki i sprawny dojazd do centrum jak również wyjazd z Rzeszowa. Bliskość przystanku autobusowego (200 m) sprawia, że osoby nie posiadające samochodu również bez problemu dotrą na osiedle. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole oraz szkoła.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oaza Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oaza Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Oaza Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzecha / Załęska 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oaza Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Odido.

Data publikacji: 14.05.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: