Oaza Apartamenty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEdomus Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1154 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bałtycka 31(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Bałtycka 31 (3.4 km od centrum Rzeszowa)
  Bałtycka 31
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 107
  Powierzchnia: 31 - 55 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Drom Deweloper
 • Nowoczesne Pobitno(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Małopolska (2.2 km od centrum Rzeszowa)
  Nowoczesne Pobitno
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 144
  Powierzchnia: 37 - 96 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
 • Marcinowe Wzgórze(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Marcina Filipa (3.7 km od centrum Rzeszowa)
  Marcinowe Wzgórze
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 111 - 121 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Besta PB Sp. z o.o

Opis Inwestycji

Oaza Apartamenty

Jest to kompleks trzech budynków wielorodzinnych, w niskiej zabudowie, składający się z 56 apartamentów zaprojektowanych z myślą o funkcjonalności i wysokim komforcie. Przyjemne otoczenie i funkcjonalność mieszkań sprawiają, że Oaza Apartamenty to doskonałe miejsce na wymarzony własny kąt lub inwestycję.

Inwestycja Oaza Apartamenty znajduje się w Rzeszowie, ul. Załęska 22 (2.9 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Edomus Deweloper.

Inwestycja Oaza Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Oaza Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 4 350 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Edomus Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc)

W inwestycji znajduje się 56 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
-okna w systemie 6-komorowym wraz z obustronną okleinę drewnopodobną
Drzwi zewnętrzne
-z wzmocnionym systemem antywłamaniowym oraz domofon
Parapety zewnętrzne
granitowe
Parapety wewnętrzne
granitowe
Instalacje
-instalację telewizyjną naziemną wraz z kompletną instalacją satelitarną i gniazdami internetowymi, -instalację przygotowaną do montażu kuchenki gazowej lub elektrycznej (instalacja 3-fazowa)
Ogrzewanie
-nowoczesne piece gazowe z zamknięta komorą spalania i zewnętrznym elektronicznym sterownikiem, -grzejniki, w łazience grzejnik suszarkowy oraz dodatkowo ogrzewanie podłogowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (56).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc).
Udogodnienia: TV kablowa, internet, klimatyzacja, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Oaza Apartamenty

Oaza Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana przy ul. Załęskiej w Rzeszowie (tylko 5 km od centrum). Jak wszystkie nasze poprzednie realizacje charakteryzuje się wysokim standardem wykonania, jakością i estetyką. Apartamenty otoczone są dużą ilością zieleni i kwiatów co sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku po pracy i zabaw z dziećmi. Kluczowym atutem inwestycji jest połączenie komfortu życia w sąsiedztwie zieleni i przyrody z niebywale atrakcyjną komunikacyjnie częścią Rzeszowa – Pobitnem. Rozbudowana sieć dróg, pozwala na szybki i sprawny dojazd do centrum jak również wyjazd z Rzeszowa. Bliskość przystanku autobusowego (200 m) sprawia, że osoby nie posiadające samochodu również bez problemu dotrą na osiedle. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole oraz szkoła.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oaza Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Oaza Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzecha / Załęska 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oaza Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Odido.

Data publikacji: 14.05.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie