Osiedle Świętojańska

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętojańska, oferowane bezpośrednio przez Drs Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Piaseczno, ul. Świętojańska 24
Ceny od: 8 529 zł netto/m2
Osiedle Świętojańska

16 zdjęć

Osiedle Świętojańska
Osiedle Świętojańska
Osiedle Świętojańska
Osiedle Świętojańska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Świętojańska dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

*Preferowany kontakt telefoniczny*

*CENY DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI*

”Osiedle Świętojańska” to kameralne osiedle składające się obecnie z dwóch dwupiętrowych budynków mieszkalnych (docelowo trzech budynków) z garażami podziemnymi i ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi w ul. Świętojańskiej (bezpośrednio przy osiedlu). Zaprojektowano 21 lokali o powierzchni od 39,75 m² do 58,05 m² z możliwością łączenia, co pozwoli uzyskać przestrzeń dostosowaną do większych potrzeb. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki z tarasami o powierzchni od 22 m² do 137m².

Każde pozostałe mieszkanie na 1 i 2 piętrze posiada balkon oraz loggie (północ i południe).

W ofercie są wyjątkowe cztery mieszkania znajdujące się na 2 piętrze o wysokości 3,80m.

Dla każdego z budynków zaprojektowano ogrzewanie gazowe z kotłowni znajdującej się na poziomie garażu.

Dla komfortu mieszkańców, hall, łazienki oraz część kuchenna ogrzewane są podłogowo. W pokojach grzejniki firmy PURMO, wybrana dla Inwestycji stolarka to komfortowe niemieckiej firmy INOUTIC 6 komorowe Okna i drzwi balkonowe PRESTIGE, szklone 3 szybowo o współczynniku przenikania K~0,5 i K~0,6 podnoszące poziom akustyki z maksymalnym ograniczeniem utraty ciepła. Wszystkie lokale zostały oddzielone od siebie podwójnymi ścianami z bloczków sylikatowych (2 x 18 cm).

Dostępne lokale

1 pokojowe – 39,75m²

2 pokojowe – od 42m² do 55m²

3 pokojowe – od 46m² do 58m²

Na zewnątrz

Oświetlenie zewnętrzne osiedla zapewnią 4 latarnie i dodatkowe ścienne lampy przy każdym wejściu do budynku. Bramy garażowe i brama wjazdowa na osiedle są sterowane automatycznie pilotem. Do każdego lokalu przyporządkowano wideofon zintegrowany z systemem wizualnym, zamontowanym przed wejściem do budynku i na teren osiedla. Dodatkowo w ul. Świętojańskiej zlokalizowano 12 ogólnodostępnych miejsc parkingowych, bezpośrednio przylegających do osiedla.

Inwestycja Osiedle Świętojańska znajduje się w Piasecznie, ul. Świętojańska 24 (4.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Drs Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Świętojańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Świętojańska pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 40 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 8 529 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 40 m2 w cenie od 347 017 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 55 m2 w cenie od 387 786 zł (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 58 m2 w cenie od 463 314 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Drs Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 267 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dostępne media Budynki przyłączone będą do: • Sieci wodociągowej; • Sieci kanalizacji sanitarnej; • Sieci gazu ziemnego – tylko kotłownia; • Sieci elektroenergetycznej; • Sieci telekomunikacyjnej kablowej; • Sieci deszczowej W budynkach zaprojektowano następujące instalacje: • Instalację wodno-kanalizacyjną; • Instalację centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody użytkowej; • Instalację wentylacji mechanicznej wywiewnej z garażu; • Instalację elektryczną i teletechniczną; • Instalację domofonową; • Instalację odprowadzenia wód gruntowych, z poziomu płyt fundamentowych; • Instalację odgromową (podtynkową); • Wentylację mechaniczną i grawitacyjną; Dostęp do drogi publicznej Wjazd i wejścia na osiedle zaprojektowano od drogi wewnętrznej tj. dz. Nr 27/4 do której zagwarantowany i uzgodniony jest dostęp od ulicy Świętojańskiej.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 58 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 347 017 do 495 127 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 529 do 8 730 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Świętojańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Świętojańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rejtana 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Świętojańska znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawawa nr 1 w odległości 230 m, Szkoła Muzyczna I stopnia "Maestro" w Piasecznie w odległości 290 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Żeby kózka..." w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Świętojańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Świętej Anny w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Świętojańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Delikatesy Gamba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Świętojańska w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.07.2020
Data aktualizacji: 31.05.2021
Drs Development Sp. z o.o. logo

Drs Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Świętojańska 5 pok.14 - I piętro, 05-500 Piaseczno

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz,
a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: