Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Bończyk-Ptaki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Katowicka, oferowane bezpośrednio przez

Domy Śląskie Sp. z o.o.

Mysłowice, ul. Katowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 249 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bończyk-PtakiOsiedle Bończyk-Ptaki

4 zdjęcia

Osiedle Bończyk-Ptaki
Osiedle Bończyk-Ptaki
Osiedle Bończyk-Ptaki
Osiedle Bończyk-Ptaki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (88 miejsc) : Cena: 24600 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Bończyk-Ptaki zlokalizowane jest w Mysłowicach przy ul. Katowickiej. Miejsce to jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Mysłowic oraz sąsiadującymi miastami dzięki bezpośredniemu dostępowi do lokalnych rozwiązań komunikacyjnych i drogowych. Bardzo szybki i łatwy jest dojazd do Katowic, Sosnowca, Jaworzna i autostrady A4.

Inwestycja Osiedle Bończyk-Ptaki znajduje się w Mysłowicach, ul. Katowicka (5.2 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez Domy Śląskie Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Bończyk-Ptaki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domy Śląskie Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (88 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki?

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 328 metrów od inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mysłowice Wielka Skotnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 355 m, szkoła w odległości 401 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny i Ignacego Fików w odległości 404 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia inDENTICO w odległości 425 m, Dentico w odległości 706 m, Szpital Miejski nr 2 w odległości 778 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 155 m znajduje się Lidl, w odległości 165 m znajduje się ALDI, w odległości 261 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bończyk-Ptaki w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 368 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023