Inwestycja przy ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Kościuszki

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Kościuszki
Inwestycja przy ul. Kościuszki
Inwestycja przy ul. Kościuszki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

 • 17-go Sierpnia
  od: 3 782 zł/m2

  Dombud S.A.

 • Apartamenty Parkowa

  Antrans Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Projektowany kompleks mieszkalny będzie się składał z dwóch budynków mieszkalnych. Jeden budynek 3 piętrowy i drugi 5 piętrowy z windą. W sumie 50 mieszkań o metrażach od 36m2 do 75m2. Każde mieszkanie posiada balkon. Komórki lokatorskie przynależne do każdego z lokali mieszkalnych zaprojektowano w kondygnacji piwnic. Znajdują się tam również pomieszczenia na wózki i rowery. Na obecnym etapie istnieje jeszcze możliwość przeprojektowania mieszkania.

Teren będzie ogrodzony z bramą otwieraną na pilota. Na terenie inwestycji zaprojektowano 18 garaży wolnostojących na sprzedaż i oznakowane miejsca parkingowe. W cenie mieszkania komórka lokatorska, balkon i miejsce postojowe. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego również w programie MDM.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kościuszki znajduje się w Chorzowie, ul. Kościuszki (1.3 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w cenie mieszkania.
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc): Cena: 32000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary Plac Piastowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kościuszki znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 29 w odległości 350 m, Przedszkole nr 17 w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kościuszki w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: