Czempiela

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Czempiela, oferowane bezpośrednio przez

Dombud S.A.

Chorzów, ul.Czempiela 50a-50c

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 472 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

CzempielaCzempiela

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedla składa się z dwóch 9 piętrowych budynków. Pierwszy (dwuklatkowy) zawiera 76 a drugi (jednoklatkowy) 49 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 87 m2. W każdej klatce jest jedna nowoczesna winda. Do każdego mieszkania przyporządowana jest komórka lokatorska oraz przypada 1,5 miejsca parkingowego na samochód. Ostatnie trzy piętra posiadają loggie. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Budynki wkomponowane są w istniejące osiedle mieszkaniowe wraz z całą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się placówki handlowo-usługowe, szkoły, przedszkole. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki wyjazd na autostradę A4 w kierunku Katowic, Krakowa oraz Gliwic i Wrocławia.

Inwestycja Czempiela znajduje się w Chorzowie, ul.Czempiela 50a-50c (3.6 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Czempiela została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Czempiela nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czempiela?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czempiela mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1432 metrów od inwestycji Czempiela znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Batory.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czempiela znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czempiela znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 36 m, szkoła w odległości 81 m, szkoła w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czempiela jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Świętego Jana w odległości 168 m, Centrum Medyczne Hajduki w odległości 341 m, Gabinety Stomatologiczne i Pracownia Protetyczna "Suchanek" w odległości 408 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czempiela składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 236 m znajduje się Piekarnia Borys, w odległości 238 m znajduje się Żabka, w odległości 281 m znajduje się Sklep Firmowy Bronex.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czempiela w odległości 56 m znajduje się boisko / kort, w odległości 99 m znajduje się boisko / kort, w odległości 275 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 06.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: