Czempiela

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Czempiela, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul.Czempiela 50a-50c

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Czempiela

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Osiedla składa się z dwóch 9 piętrowych budynków. Pierwszy (dwuklatkowy) zawiera 76 a drugi (jednoklatkowy) 49 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 87 m2. W każdej klatce jest jedna nowoczesna winda. Do każdego mieszkania przyporządowana jest komórka lokatorska oraz przypada 1,5 miejsca parkingowego na samochód. Ostatnie trzy piętra posiadają loggie. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Budynki wkomponowane są w istniejące osiedle mieszkaniowe wraz z całą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się placówki handlowo-usługowe, szkoły, przedszkole. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki wyjazd na autostradę A4 w kierunku Katowic, Krakowa oraz Gliwic i Wrocławia.

Inwestycja Czempiela znajduje się w Chorzowie, ul.Czempiela 50a-50c (3.6 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Czempiela została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań. Budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Czempiela pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 46 metrów kwadratowych w cenie od 4 889 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czempiela mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Czempiela znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Batory Czempiela.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czempiela znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w odległości 340 m, SPOŁECZNE GIMNAZJUM ŚLĄSKIE w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czempiela jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Świętego Jana w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czempiela składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Bazarek, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia Borys, w odległości 320 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czempiela w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 06.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: