Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wille Lazurowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Batalionów Chłopskich, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 460 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille LazurowaWille Lazurowa

4 zdjęcia

Wille Lazurowa
Wille Lazurowa
Wille Lazurowa
Wille Lazurowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (281 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wille Lazurowa logo

Osiedle Wille Lazurowa jest zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkańcy Bemowa lubią swoją dzielnicę i lubią siebie nawzajem. To miejsce, w którym każdy zna swojego sąsiada. Powodów zadowolenia z mieszkania na Bemowie jest wiele, np.: dobre połączenia komunikacyjne – obwodnica S8, rozwinięty transport autobusowy i tramwajowy, planowana stacja II linii metra, liczne tereny zielone, m.in. sąsiedztwo Parku Górczewska z amfiteatrem im. Michaela Jacksona, ścieżki rekreacyjne i rowerowe oraz wypożyczalnie rowerów miejskich, dobra infrastruktura usługowo-handlowa (Kaufland, Biedronka, Tesco, CH Wola Park), sieć żłobków, przedszkoli, szkół i placówek opieki zdrowotnej.

Kolejny etap osiedla Wille Lazurowa to nowoczesny budynek o prostej, przyjaznej architekturze i zróżnicowanej wysokości – od 4 do 6 kondygnacji. Teren osiedla będzie ogrodzony, ze starannie zaprojektowaną zielenią oraz dwoma placami zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Pod budynkiem zaprojektowaliśmy garaż podziemny, do którego, bezpośrednio z pięter mieszkalnych, będą zjeżdżały windy. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą komórki lokatorskie. Przewidziano także miejsca na rowery i wózkownię.

II etap osiedla Wille Lazurowa to 102 funkcjonalne, nowoczesne i komfortowe mieszkania, od jedno- do czteropokojowych o zróżnicowanych metrażach od 35 m2 do 98 m2. Każde z mieszkań na piętrach posiadać będzie balkon, loggię lub taras – na ostatnich piętrach aż do 72 m2. Na mieszkańców parteru czekają zielone przedogródki.

Inwestycja Wille Lazurowa znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Wille Lazurowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Lazurowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (281 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Lazurowa?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Lazurowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1576 metrów od inwestycji Wille Lazurowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Lazurowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Lazurowa znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 86 m, przedszkole w odległości 102 m, Przedszkole nr 215 w odległości 269 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Lazurowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bemowo Dental Clinic w odległości 63 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 235 m, Medicover Stomatologia w odległości 243 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Lazurowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 33 m znajduje się Putka, w odległości 55 m znajduje się Kaufland, w odległości 58 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Lazurowa w odległości 212 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023