Studio Mokotów

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Garażowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 107 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Studio Mokotów

4 zdjęcia

Studio Mokotów
Studio Mokotów
Studio Mokotów
Studio Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 319 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne dla gości.
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Studio Mokotów logo

Dom Development S.A. zaprasza do inwestycji Studio Mokotów, wyjątkowej oferty mieszkań i apartamentów usytuowanych tuż obok biznesowej części dzielnicy Mokotów.

Niedaleko przy ulicy Woronicza mieści się siedziba Telewizji Polskiej, a w okolicach ulicy Domaniewskiej wciąż powstają tętniące życiem i energią biurowce oraz osiedla mieszkaniowe. Plany Urzędu Dzielnicy przewidują usprawnienie komunikacji i rewitalizację okolicy Studia Mokotów, która zmieni się nie do poznania. Studio Mokotów doskonale wpisuje się w te plany, zdobiąc swoje elewacje muralem, specjalnie zaprojektowanym dla Dom Development przez hiszpańskiego artystę Kenora.

Architektura Studia Mokotów to modernistyczne bryły nawiązujące do tkanki miejskiej charakterystycznej dla górnego Mokotowa. Ekspresji i wyjątkowego charakteru nadadzą zastosowane na elewacji przestrzenne formy z oryginalną, wyróżniającą się kolorystycznie grafiką artystyczną.

Osiedle tworzą cztery 8-piętrowe budynki o jasnej kolorystyce elewacji. W projekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Inwestycję wyróżnia doskonale zaprojektowana przestrzeń wspólna dla mieszkańców: przestronne i eleganckie halle, garaż podziemny, zielony dziedziniec z alejkami i małą architekturą oraz lokale usługowe na parterze.

Inwestycja Studio Mokotów znajduje się na Ksawerowie, ul. Garażowa (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Studio Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 319 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Studio Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowa część Mokotowa to liczne puby, restauracje i kawiarnie, kluby fitness, sąsiedztwo handlowej Galerii Mokotów, ale także bliskość parków, terenów zielonych i ścieżek rowerowych. Studio Mokotów to propozycja dla wszystkich, którzy odpowiadając na wyzwania współczesnego świata, cenią dynamikę i szybkie tempo życia, czują puls miasta, jego potencjał, aktywnie spędzają czas. Tu zawsze będziesz blisko najważniejszych wydarzeń i w samym centrum uwagi.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Studio Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studio Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Studio Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstruktorska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Studio Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Mokotów znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Teddy & Me" w odległości 80 m, Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna "Dać Szansę" Samodzielnego koła Terenowego STO nr 102 w odległości 390 m, Zespół Społecznych Szkoł Specjalnych:Podstawowej,Gimnzjum, Przysposabiajacej do Pracy "Dać Szansę" S w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Studio Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studio Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Mokotów w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Ksawerowie

Oferty na Ksawerowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: