Studio Mokotów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Holm House(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego (5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 952/m2
  Holm House
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 142
  Powierzchnia: 28 - 133 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 84 oferty
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
 • W52(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Wołoska 52A (4.2 km od centrum Warszawy)
  W52
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 91 - 158 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Rezydencja Wołoska Sp. z o.o. Sp. k.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development

Opis Inwestycji

Studio Mokotów

Dom Development S.A. zaprasza do inwestycji Studio Mokotów, wyjątkowej oferty mieszkań i apartamentów usytuowanych tuż obok biznesowej części dzielnicy Mokotów.Niedaleko przy ulicy Woronicza mieści się siedziba Telewizji Polskiej, a w okolicach ulicy Domaniewskiej wciąż powstają tętniące życiem i energią biurowce oraz osiedla mieszkaniowe. Plany Urzędu Dzielnicy przewidują usprawnienie komunikacji i rewitalizację okolicy Studia Mokotów, która zmieni się nie do poznania. Studio Mokotów doskonale wpisuje się w te plany, zdobiąc swoje elewacje muralem, specjalnie zaprojektowanym dla Dom Development przez hiszpańskiego artystę Kenora.Architektura Studia Mokotów to modernistyczne bryły nawiązujące do tkanki miejskiej charakterystycznej dla górnego Mokotowa. Ekspresji i wyjątkowego charakteru nadadzą zastosowane na elewacji przestrzenne formy z oryginalną, wyróżniającą się kolorystycznie grafiką artystyczną.Osiedle tworzą cztery 8-piętrowe budynki o jasnej kolorystyce elewacji. W projekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Inwestycję wyróżnia doskonale zaprojektowana przestrzeń wspólna dla mieszkańców: przestronne i eleganckie halle, garaż podziemny, zielony dziedziniec z alejkami i małą architekturą oraz lokale usługowe na parterze.

Inwestycja Studio Mokotów znajduje się na Ksawerowie, ul. Garażowa (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Studio Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 319 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Studio Mokotów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 121 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 319 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Studio Mokotów

Nowa część Mokotowa to liczne puby, restauracje i kawiarnie, kluby fitness, sąsiedztwo handlowej Galerii Mokotów, ale także bliskość parków, terenów zielonych i ścieżek rowerowych. Studio Mokotów to propozycja dla wszystkich, którzy odpowiadając na wyzwania współczesnego świata, cenią dynamikę i szybkie tempo życia, czują puls miasta, jego potencjał, aktywnie spędzają czas. Tu zawsze będziesz blisko najważniejszych wydarzeń i w samym centrum uwagi.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studio Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Studio Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Woronicza 08.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Mokotów znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Teddy & Me" w odległości 80 m, Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna "Dać Szansę" Samodzielnego koła Terenowego STO nr 102 w odległości 390 m, Zespół Społecznych Szkoł Specjalnych:Podstawowej,Gimnzjum, Przysposabiajacej do Pracy "Dać Szansę" S w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Studio Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studio Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Fruteria, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Mokotów w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie