Osiedle Forma

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 285 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Orlik(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Rogalskiego (4.8 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Orlik
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 47 - 147 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  ED invest S.A.
 • Omulewska(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 40 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 30 ofert
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
 • Praga Verde(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Gdecka (6.3 km od centrum Warszawy)
  Praga Verde
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 36 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Aneo Development

Opis Inwestycji

Osiedle Forma

Zapraszamy do pełnego zieleni Osiedla Forma, zlokalizowanego na Pradze Południe, u zbiegu ulic Ostrobramskiej i Motorowej. Osiedle składa się z siedmiu budynków o zróżnicowanej wysokości: kameralnych domów po 4, 6 i 8 pięter oraz 17-piętrowej dominanty, z której okien roztaczać się będzie spektakularny widok na centrum Warszawy. Wnętrze osiedla wypełni wspólny, zielony teren złożony z kameralnych dziedzińców. W jego centrum znajdzie się nowoczesny plac zabaw oraz teren rekreacyjny z ławkami i oczkiem wodnym, a w sercu osiedla powstanie rzeźba o bardzo nowoczesnej formie. Z myślą o wygodzie Klientów, na parterze budynków zlokalizowanych przy ulicach Ostrobramskiej i Motorowej zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa 8 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 384 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 384 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Forma

Aby żyć wygodnie, warto mieć w zasięgu ręki centrum miasta wraz z jego infrastrukturą. Osiedle Forma zlokalizowane będzie w odległości jedynie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Praga Południe to dynamicznie rozwijająca się część stolicy z atrakcyjnymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi, licznymi ścieżkami rowerowymi oraz prestiżową Saską Kępą. Znajdują się tu liczne parki, m.in.: stary Park Skaryszewski, Park nad Balatonem, Park Znicza czy Bulwar Stanisława Augusta. To także miejsce naturalnych akwenów wodnych (Kanał Wystawowy-Skaryszewski, Kanał Gocławski) i jezior, m.in.: położone w najbliższym sąsiedztwie malownicze Jezioro Gocławskie czy rekreacyjne Jezioro Balaton. Osiedle połączone będzie z całą Warszawą wygodną siecią komunikacji miejskiej – buspas pozwala na dojazd w ciągu 10 minut do Metra Politechnika. Powstająca pobliska linia tramwajowa łącząca Gocław z al. Stanów Zjednoczonych oraz planowana w sąsiedztwie II linia metra jeszcze bardziej usprawnią i ułatwią komunikację. Blisko stąd do galerii handlowych (CH Promenada, CH King Cross, CH Gocław, Leroy Merlin). W zasięgu ręki znajdują się liczne przedszkola i szkoły, ośrodki sportowe oraz obiekty kultury – teatry (Teatr Powszechny, Studio Teatralne KO ŁO), kina, nowoczesne centra kultury czy nowopowstająca siedziba Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Przyczółek Grochowski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 31 w odległości 100m, OrtoKursy w odległości 200m, Przedszkole Nr 54 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Medicover Sp. z o.o., w odległości 200 m znajduje się Laboratorium FeliX, w odległości 250 m znajduje się Orlik. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Praktyka lekarzy rodzinnych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Grabowska Iwona. Mała gastronomia, w odległości 150 m znajduje się Korycka Teresa. Kwiaciarnia, w odległości 150 m znajduje się Euronet.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Fitness Klub ZDROFIT Gocław, w odległości 400 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 400 m znajduje się Arganica Spa & Wellness.

Data publikacji: 06.03.2017

Data aktualizacji: 26.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie