Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Forma

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Motorowa, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Motorowa 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle FormaOsiedle Forma

6 zdjęć

Osiedle Forma
Osiedle Forma
Osiedle Forma
Osiedle Forma

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • własny akwen
 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 384 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne miejsca dla gości
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Forma logo

Zapraszamy do pełnego zieleni Osiedla Forma, zlokalizowanego na Pradze Południe, u zbiegu ulic Ostrobramskiej i Motorowej. Osiedle składa się z siedmiu budynków o zróżnicowanej wysokości: kameralnych domów po 4, 6 i 8 pięter oraz 17-piętrowej dominanty, z której okien roztaczać się będzie spektakularny widok na centrum Warszawy. Wnętrze osiedla wypełni wspólny, zielony teren złożony z kameralnych dziedzińców. W jego centrum znajdzie się nowoczesny plac zabaw oraz teren rekreacyjny z ławkami i oczkiem wodnym, a w sercu osiedla powstanie rzeźba o bardzo nowoczesnej formie. Z myślą o wygodzie Klientów, na parterze budynków zlokalizowanych przy ulicach Ostrobramskiej i Motorowej zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa 8 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 384 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Aby żyć wygodnie, warto mieć w zasięgu ręki centrum miasta wraz z jego infrastrukturą. Osiedle Forma zlokalizowane będzie w odległości jedynie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Praga Południe to dynamicznie rozwijająca się część stolicy z atrakcyjnymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi, licznymi ścieżkami rowerowymi oraz prestiżową Saską Kępą. Znajdują się tu liczne parki, m.in.: stary Park Skaryszewski, Park nad Balatonem, Park Znicza czy Bulwar Stanisława Augusta. To także miejsce naturalnych akwenów wodnych (Kanał Wystawowy-Skaryszewski, Kanał Gocławski) i jezior, m.in.: położone w najbliższym sąsiedztwie malownicze Jezioro Gocławskie czy rekreacyjne Jezioro Balaton. Osiedle połączone będzie z całą Warszawą wygodną siecią komunikacji miejskiej – buspas pozwala na dojazd w ciągu 10 minut do Metra Politechnika. Powstająca pobliska linia tramwajowa łącząca Gocław z al. Stanów Zjednoczonych oraz planowana w sąsiedztwie II linia metra jeszcze bardziej usprawnią i ułatwią komunikację. Blisko stąd do galerii handlowych (CH Promenada, CH King Cross, CH Gocław, Leroy Merlin). W zasięgu ręki znajdują się liczne przedszkola i szkoły, ośrodki sportowe oraz obiekty kultury – teatry (Teatr Powszechny, Studio Teatralne KO ŁO), kina, nowoczesne centra kultury czy nowopowstająca siedziba Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Forma?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Forma mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2966 metrów od inwestycji Osiedle Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Forma znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 31 "Tęczowa Chatka" w odległości 83 m, przedszkole w odległości 93 m, Przedszkole nr 54 w odległości 228 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Forma jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Orlik w odległości 19 m, Przychodnia "Orlik" w odległości 24 m, Medicover w odległości 174 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Forma składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 59 m znajduje się Sokołów Sklep Firmowy, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma w odległości 273 m znajduje się Orlik, w odległości 302 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 309 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 06.03.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023