Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Cybernetyki 17

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cybernetyki, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 632 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Cybernetyki 17Osiedle Cybernetyki 17

7 zdjęć

Osiedle Cybernetyki 17
Osiedle Cybernetyki 17
Osiedle Cybernetyki 17
Osiedle Cybernetyki 17

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 385 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 262 do 264 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Cybernetyki 17 logo

Osiedle Cybernetyki 17 to nowoczesny projekt z elegancką formą architektoniczną budynków i funkcjonalną przestrzenią. Powstaje w części Mokotowa - zyskującej rangę nowego centrum biznesowego stolicy. Osiedle znajduje się w odległości zaledwie paru minut od znanego centrum handlowego Galeria Mokotów. Znakomita lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd zarówno do centrum, jak i Lotniska Chopina dzięki pobliskim przystankom tramwajowym i autobusowym, wygodnemu połączeniu ze stacjami metra Służew i Wilanowska oraz przystankowi Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa Służewiec.

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 17 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 385 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Z inicjatywy Dom Development nastąpi przebudowa i przeniesienie ul. Komputerowej. Dzięki sygnalizacji świetlnej zostanie ułatwiony wyjazd z osiedla w lewo, prawo i na wprost w ul. Wynalazek.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cybernetyki 17?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2269 metrów od inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Młodych Talentów w odległości 183 m, Akademia Młodych Talentów w odległości 193 m, Dibber w odległości 513 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MediCorp w odległości 26 m, Centrum Medycyny Pracy Medicover w odległości 128 m, Feminature w odległości 201 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się stokrotka, w odległości 57 m znajduje się Żabka, w odległości 97 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 w odległości 263 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort, w odległości 459 m znajduje się InterPadel Warszawa.

Data publikacji: 06.03.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023