Osiedle Cybernetyki 17

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E.35
3
71,18 m²
5
A.118
4
105,13 m²
7
F.25
4
101,71 m²
2

Opis Inwestycji

Osiedle Cybernetyki 17

Osiedle Cybernetyki 17 to nowoczesny projekt z elegancką formą architektoniczną budynków i funkcjonalną przestrzenią. Powstaje w części Mokotowa - zyskującej rangę nowego centrum biznesowego stolicy. Osiedle znajduje się w odległości zaledwie paru minut od znanego centrum handlowego Galeria Mokotów. Znakomita lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd zarówno do centrum, jak i Lotniska Chopina dzięki pobliskim przystankom tramwajowym i autobusowym, wygodnemu połączeniu ze stacjami metra Służew i Wilanowska oraz przystankowi Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa Służewiec.

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 17 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 385 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 71 do 105 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 102 do 105 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 385 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 262 do 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 71 do 105 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Z inicjatywy Dom Development nastąpi przebudowa i przeniesienie ul. Komputerowej. Dzięki sygnalizacji świetlnej zostanie ułatwiony wyjazd z osiedla w lewo, prawo i na wprost w ul. Wynalazek.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KOMPUTEROWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Shim Sham - warszawski swing w odległości 300m, FNF Dance Studio w odległości 400m, Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Centrum Medyczne DANTEX MED, w odległości 300 m znajduje się Consilium. Centrum medyczne, w odległości 300 m znajduje się Warsaw Medical Center.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się DB, w odległości 300 m znajduje się Club Fair Play.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów, w odległości 600 m znajduje się Calypso Fitness Club Adgar Plaza, w odległości 600 m znajduje się Airport Hotel Okęcie.

Data publikacji: 06.03.2017

Data aktualizacji: 20.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie