Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Barska 69

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Barska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Kraków, Dębniki, ul. Barska 69

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Barska 69Barska 69

3 zdjęcia

Barska 69
Barska 69
Barska 69

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 302 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Barska 69 to prestiżowa inwestycja realizowana przez Grupę Sento.

Sąsiedztwo Zamku na Wawelu, bulwarów wiślanych oraz Centrum Kongresowego ICE sprawia, że jest to wyjątkowa lokalizacja na mapie miasta. Inwestycję Barska 69 w Krakowie wyróżnia nowoczesna architektura oraz liczne udogodnienia dla jej mieszkańców, takie jak lokale usługowe na parterze, czy ogólnodostępny zielony taras użytkowy, zlokalizowany na II kondygnacji.

Jest to idealna inwestycja propozycja zarówno dla klientów biznesowych zainteresowanych najmem krótkoterminowym i korporacyjnym jak i osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego naszym celem nadrzędnym jest zapewnienie temu miejscu właściwego, możliwie najwyższego, standardu przestrzennego.

Inwestycja Barska 69 znajduje się na Dębnikach, ul. Barska 69 (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Barska 69 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Barska 69 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Barska 69?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barska 69 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1741 metrów od inwestycji Barska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Barska 69 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barska 69 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole im. Koszałka Opałka w odległości 169 m, Samorządowe Przedszkole numer 127 imienia Koszałka Opałka w odległości 208 m, Przedszkole samorządowe nr 71 z oddziałem integracyjnym w odległości 284 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Barska 69 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ORTOTOP w odległości 347 m, Instytut leczenia zeza w odległości 475 m, Szpital Uniwersytecki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w odległości 589 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barska 69 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Żabka, w odległości 169 m znajduje się Zloty Kłos, w odległości 176 m znajduje się Forum Treningu.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barska 69 w odległości 124 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 328 m znajduje się Podwawelski Ośrodek Sportu, Kultury i Rekreacji, w odległości 361 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.05.2021
Data aktualizacji: 30.08.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023