Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Ludwiki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ludwiki, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Ludwiki 4A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 449 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty LudwikiApartamenty Ludwiki

8 zdjęć

Apartamenty Ludwiki
Apartamenty Ludwiki
Apartamenty Ludwiki
Apartamenty Ludwiki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 403 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Ludwiki to nowa inwestycja Dom Development zlokalizowana w sercu warszawskiej Woli. Charakteryzuje ją elegancka architektura, łącząca nowoczesne rozwiązania i najlepsze tradycje zabudowy dzielnicy oraz znakomite położenie. Rozbudowana komunikacja miejska, w tym sąsiedztwo II linii metra, zapewnia wygodny i szybki dojazd do Śródmieścia oraz do centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego. Apartamenty Ludwiki to idealna propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia i inwestorów na rynku nieruchomości.

Apartamenty Ludwiki to kompleks 5 budynków o wysokości od 3 do 8 pięter. Na elewacji pojawią się szlachetne materiały, m.in. szkło, stal, laminat oraz mineralna płytka klinkierowa, a we wnętrzach gresy i marmur naturalny. Przestrzeń między budynkami wypełni bogata zieleń oraz wewnętrzne dziedzińce z placami zabaw dla dzieci i miejscami relaksu dla dorosłych. W parterach budynków zaplanowaliśmy lokale usługowe, przeznaczone m.in. pod kawiarnie i sklepiki. Z myślą o wygodzie cyklistów zaprojektowaliśmy rowerownie, a dla użytkowników samochodów elektrycznych naziemną stację ładowania.

W ramach I etapu zaplanowaliśmy 103 lokale o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do 129 m2, od jedno- do pięciopokojowych. Ich wysoki standard podkreślą m.in. duże, drewniane okna oraz nawiewniki okienne z wkładkami antysmogowymi. Każdy z apartamentów posiadać będzie przestronną loggię, balkon lub taras, a lokatorzy mieszkający na parterze będą się mogli cieszyć prywatnymi, zielonymi ogródkami.

Inwestycja Apartamenty Ludwiki znajduje się na Czystem, ul. Ludwiki 4A (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Ludwiki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 403 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ludwiki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Apartamentów Ludwiki w samym sercu Woli pozwala na korzystanie ze wszystkich atutów dzielnicy. Zaledwie kilometr dzieli inwestycję od Ronda Daszyńskiego, przy którym powstało nowe stołeczne centrum biznesowe. Wypoczynek zapewnią pobliskie tereny zielone (Park Szymańskiego, Moczydło i Sowińskiego), pełne atrakcji, takich jak kompleks basenów, multimedialne fontanny, korty tenisowe, place zabaw i ścieżki rowerowe. W okolicy znajdują się również liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje oraz szkoły i przedszkola.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Ludwiki?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ludwiki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 232 metrów od inwestycji Apartamenty Ludwiki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Ludwiki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ludwiki znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Chemii Fizycznej i Organicznej w odległości 76 m, Przedszkole nr 74 "Przy Zielonym Wzgórzu" w odległości 140 m, przedszkole w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Ludwiki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Mistrza Zhang w odległości 204 m, Prosen w odległości 224 m, Płaza-Dent w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ludwiki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 163 m znajduje się Jędras, w odległości 187 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ludwiki w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 148 m znajduje się boisko / kort, w odległości 206 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.10.2021
Data aktualizacji: 25.03.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023