Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Krzemowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cybernetyki, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 632 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle KrzemoweOsiedle Krzemowe

4 zdjęcia

Osiedle Krzemowe
Osiedle Krzemowe
Osiedle Krzemowe
Osiedle Krzemowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 525 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta. Bogata oferta mieszkań o różnorodnych rozkładach sprawi, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Projekt obejmuje zespół trzech budynków mieszkalnych z wewnętrznym dziedzińcem. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy.

W ofercie znajdziesz mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Możesz wybierać między kompaktowymi kawalerkami i dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowymi lokalami. W zależności od piętra, do mieszkań przynależą tarasy, balkony lub ogródki.

Inwestycja Osiedle Krzemowe znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 2 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Osiedle Krzemowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 525 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Krzemowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest niewątpliwie lokalizacja:

- doskonale skomunikowana z centrum

- sklepy, kino, klub fitness i punkty usługowe w pobliskiej Galerii Mokotów

- atrakcyjne miejsca do wypoczynku w okolicy - m.in. Tor Służewiec, Park Arkadia oraz Park Dolinka Służewiecka

- plac zabaw na terenie osiedla

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Krzemowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1751 metrów od inwestycji Osiedle Krzemowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Krzemowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dibber w odległości 75 m, szkoła w odległości 281 m, CLII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 296 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Krzemowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MediPark w odległości 94 m, Reumatika w odległości 109 m, Smile & Care w odległości 137 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Krzemowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 9 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 79 m znajduje się Delikatesy Organic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe w odległości 206 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 207 m znajduje się boisko / kort, w odległości 321 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 01.03.2019

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023