Osiedle Krzemowe

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 150 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Krzemowe

4 zdjęcia

Osiedle Krzemowe
Osiedle Krzemowe
Osiedle Krzemowe
Osiedle Krzemowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 525 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne.
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta. Bogata oferta mieszkań o różnorodnych rozkładach sprawi, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Projekt obejmuje zespół trzech budynków mieszkalnych z wewnętrznym dziedzińcem. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy.

W ofercie znajdziesz mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Możesz wybierać między kompaktowymi kawalerkami i dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowymi lokalami. W zależności od piętra, do mieszkań przynależą tarasy, balkony lub ogródki.

Inwestycja Osiedle Krzemowe znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 2 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Osiedle Krzemowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 525 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Krzemowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest niewątpliwie lokalizacja: - doskonale skomunikowana z centrum - sklepy, kino, klub fitness i punkty usługowe w pobliskiej Galerii Mokotów - atrakcyjne miejsca do wypoczynku w okolicy - m.in. Tor Służewiec, Park Arkadia oraz Park Dolinka Służewiecka - plac zabaw na terenie osiedla

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Krzemowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Krzemowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cybernetyki 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Krzemowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 260 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 290 m, Zespół Szkół nr 27 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Krzemowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Stokrotka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 560 m znajduje się Galeria Mokotów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 01.03.2019

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Służewcu

Oferty na Służewcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: