Villa Malczewskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezD.B. Investments Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Puławska/Merliniego(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 499/m2
  Puławska/Merliniego
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 61 - 133 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  GRUPA LANDESKRONE
 • Mokotowska Szpilka(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development

Opis Inwestycji

Luksusowe apartamenty, Warszawa, ul. Malczewskiego 17.Mokotów należy do jednego z bardziej atrakcyjnych terenów Warszawy.Cicha i spokojna lokalizacja daje unikalną możliwość wypoczynku i relaksu, zapewniając jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta. Właśnie tam, w zielonej części Starego Mokotowa w rejonie ul. Malczewskiego i Krasickiego, zlokalizowana jest nasza nowa inwestycja, która będzie składać się z dwóch dwupiętrowych kameralnych budynków w otoczeniu wspólnego ogrodu.W budowie przedmiotowej rezydencji (willi) wykorzystany zostanie budynek zaprojektowany i zbudowany w pierwszej połowie lat trzydziestych XX wieku jako typowa willa miejska i w takim też stylu zaprojektowano nową część rezydencji. Całość liczyć będzie 12 mieszkań o powierzchni od 92 m2 do 195 m2.W kondygnacji podziemnej nowego budynku zlokalizowane będą miejsca postojowe. Apartamenty oddawane będą w wysokim stanie deweloperskim.

Inwestycja Villa Malczewskiego znajduje się na Wierzbnie, ul. Malczewskiego 17 (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera D.B. Investments Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Malczewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Malczewskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper D.B. Investments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Villa Malczewskiego

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Malczewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Villa Malczewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Goszczyńskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Malczewskiego znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjne nr 45 w odległości 70 m, Punkt Przedszkolny Nasz Mały Domek w odległości 100 m, Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju nr. 24P w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Malczewskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital świętej Elżbiety w odległości 150 m, NZOZ Mokotowskie Centrum Osteoporozy w odległości 230 m, Curatum w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Malczewskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 320 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Malczewskiego w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie