Apartamenty Różana

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCore Development

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Różana dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU 3
53,62 m²
1
529 115 zł8 851 zł/m²

Opis Inwestycji

W zielonym centrum Starych Dębnik, na rogu ulic Różanej i Kazimierza Pułaskiego powstaje kameralny budynek apartamentowy. Jego niebanalna architektura to staranne połączenie najlepszych krakowskich tradycji z nowoczesnym i funkcjonalnym designem.Ulica Różana sąsiaduje z malowniczymi Bulwarami Wiślanymi, tworząc niepowtarzalny klimat i poczucie życia w miejscu szczególnym.Już dziś oddajemy w Państwa ręce 15 apartamentów o powierzchniach od 21m2 do 112 m2 w tej wyjątkowej lokalizacji. Właściciele wybranych apartamentów będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych czy z dużych tarasów z pięknym widokiem.Podobnie jak w innych realizowanych przez nas inwestycjach do budowy zostaną użyte najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały.

Inwestycja Apartamenty Różana znajduje się na Dębnikach, ul. Różana (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Core Development.

Inwestycja Apartamenty Różana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Różana pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 54 metrów kwadratowych.

Deweloper Core Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 54 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Różana

Apartamenty Różana położone są w jednym z najpiękniejszych rejonów Krakowa, w lokalizacji łączącej sąsiedztwo Starego Miasta oraz centrów biznesowych, obiektów kulturalnych, sportowych i największych atrakcji turystycznych w mieście. Usytuowanie apartamentów daje jego mieszkańcom komfort komunikacji. Miejsce jest znakomicie połączone z głównymi trasami Krakowa, blisko Centrum Kongresowego ICE, Ronda Grzegórzeckiego, Rynku Dębnickiego, w odległości zaledwie 3 km od Dworca Głównego i 2 km od Rynku Głównego. Z okien apartamentów rozpościera się widok na Stare Dębniki, Kopiec Kościuszki i Lasek Wolski. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się Centrum Sztuki Japońskiej Mangha, Bulwary Wiślane, Zamek Królewski na Wawelu, Kościół na Skałce, obiekty sportowe i rekreacyjne czy najlepsze krakowskie hotele.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Różana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Różana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Grunwaldzkie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Różana znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Jana Matejki w Krakowie w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w odległości 170 m, Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Różana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Nadwiślańskie, w odległości 200 m znajduje się Piekarnia "Chmura".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Różana w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Spartacus. Sauna, fitness, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.01.2017

Data aktualizacji: 10.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie