Zielone Bemowo - etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCordia Polska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 332 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielone Bemowo - etap II
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Lazurowa (7.9 km od centrum Warszawy)
  Zielone Bemowo - etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 40 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 12 ofert
  Cordia Polska
 • Osiedle Coopera(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Gen. M. Coopera (8.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 410/m2
  Osiedle Coopera
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 93 - 94 m2
  Liczba pokoi: 4
  Unidevelopment S.A.
 • Villa Merkury II(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 24A (8.1 km od centrum Warszawy)
  Villa Merkury II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 36 - 110 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  City Villa sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zielone Bemowo - etap I

Zielone Bemowo to osiedle w urokliwej, zielonej części Bemowa. Zaprojektowane dla młodych, energicznych i stawiających na dopracowany standard mieszkańców. Idealne dla singli, rodzin z dziećmi i miłośników kojącego spokoju. Doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, z wygodnym dojazdem w każde miejsce. Przyjazne i dopracowane z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb, z bogatym wyborem metraży i piękną przestrzenią wokół.Plac zabaw, ławki i alejki, brak ruchu samochodowego na dziedzińcu i nieszablonowa estetyka - to tylko kilka, z wielu atutów nowoczesnej inwestycji.Zielone Bemowo wpisuje się w trend tworzenia osiedli przyjaznych, nie tylko spełniających rolę miejsca zamieszkania, ale będących prawdziwym domem - pełnym ciepła, przytulności i przyjaznych mieszkańcom rozwiązań.

Inwestycja Zielone Bemowo - etap I znajduje się na Chrzanowie, ul. Lazurowa (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Cordia Polska.

Inwestycja Zielone Bemowo - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Bemowo - etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 54 do 119 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cordia Polska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Bemowo - etap I

Zielone Bemowo powstaje przy ulicy Lazurowej. Doskonała komunikacja pozwala w kilka chwil dostać się do centrum miasta. Planowana stacja II linii metra zlokalizowana będzie zaledwie 400 m od inwestycji, a przystanek autobusowy znajduje się od niej minutę drogi. Ta prężnie rozwijająca się i nowoczesna dzielnica oferuje mieszkańcom ogromną ilość wygód. W sąsiedztwie znajduje się wiele przedszkoli, szkół, przychodni i punktów usługowych. W bliskiej okolicy osiedla funkcjonują centra handlowe i sklepy (min. Wola Park, Centrum Handlowe Tesco, Kaufland i wiele innych). A przy tym wszystkim, inwestycja powstaje w zaciszu lasów i parków, pełnych świeżej, relaksującej zieleni (min. Park Górczewska, Aleja Lip, Fort Bema, Park przy ul. Anieli Krzywoń, Las Bemowo i inne).

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Zielone Bemowo - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SZOBERA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Bemowo - etap I znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Klub Malucha Kangurek - Zapisy !!! w odległości 200m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Zielony Niedźwiadek w odległości 250m, Przedszkole nr 215 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się NZOZ DENTIK.PL, w odległości 250 m znajduje się Bemo-Dent, w odległości 250 m znajduje się NZOZ NIKOMED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Manga Sushi, w odległości 200 m znajduje się Pizzeria Da Grasso Warszawa Bemowo Jelonki, w odległości 200 m znajduje się Rasowe Rowery.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Green Rabbit Ogrody, w odległości 600 m znajduje się Park Górczewska, w odległości 850 m znajduje się Fitness Thasos.

Data publikacji: 10.11.2016

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie