Safrano

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Krokusowa, oferowane bezpośrednio przez Cordia Polska

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Krokusowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Safrano

4 zdjęcia

Safrano
Safrano
Safrano
Safrano

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Safrano logo

Osiedle Safrano to dwa minimalistyczne budynki zlokalizowane w spokojnej dzielnicy - Borku Fałęckim, a w nich 99 mieszkań dopasowanych do różnych potrzeb. Niedaleko Lasu Borkowskiego, Centrów Handlowych, szkół, przedszkoli i ważnych węzłów komunikacyjnych Krakowa. Poznaj Safrano i skomponuj mieszkanie idealne dla Ciebie.

STYL I PRZEMYŚLANY PROJEKT:

• Mineralne płytki elewacyjne nadające budynkom elegancji

• Dobrze rozplanowane mieszkania 27-129 m2 z dużymi oknami

• Każde z balkonem lub ogródkiem (nawet do 82 m2)

Liczne UDGODNIENIA które, czynią codzienność wygodną i przyjemną, w tym:

• Okna o podwyższonych parametrach akustycznych

• Różnorodna roślinność, w tym gatunki oczyszczające powietrze

• Nawiewniki antysmogowe, wentylacja higrosterowalna

• Rozwiązania z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców: drzwi antywłamaniowe, monitoring, wideo domofony, wjazd zabezpieczony szlabanem.

• Garaż podziemny

• Bogato wyposażony plac zabaw, urozmaicony elementami żywej architektury

• Rozwiązania ekologiczne takie jak: oświetlenie oszczędzające energię, zielone dachy i miejsca postojowe dla samochodów elektrycznych

• Wózkownie, rowerownie i stojaki rowerowe ze stacją naprawy rowerów

Inwestycja Safrano znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Krokusowa 4 (4.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Safrano nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Cordia Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowa LOKALIZACJA. Borek Fałęcki to młoda dzielnica, w której doskonale odnajdą się rodziny z dziećmi i osoby aktywne. Położenie Safrano zapewnia złoty środek między życiem w centrum miasta, a relaksem z dala od metropolii. • Nieopodal liczne tereny zielone takie jak Park Solvay (15 min. pieszo), Las Borkowski (7 min. rowerem) i Zakrzówek • Dobry dojazd do Centrum (15 min samochodem) • W pobliżu kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego (7 min. rowerem) • W zasięgu kilkuminutowego spaceru szkoła podstawowa i przedszkola • Park Handlowy Zakopianka oddalony o 6 min. drogi samochodem • W bliskiej okolicy niebawem powstanie także Trasa Łagiewnicka (II obwodnica Krakowa) łącząca Borek Fałęcki z innymi dzielnicami Krakowa

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Safrano?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Safrano znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Safrano znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne OGRÓDEK w odległości 270 m, Niepubliczny Młodzieżowy Dom Kultury "Po Godzinach" w Krakowie w odległości 270 m, Sportowo-Artystyczne Niepubliczne Przedszkole "Malinowe Skrzaty" w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Safrano jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 230 m, NOWOMED w odległości 370 m, Poradnia "Inter-Medicus" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Safrano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Safrano w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.04.2021
Data aktualizacji: 08.07.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: