Kościelna 23

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kościelna 23 dostępnych jest 15 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 105 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kościelna 23 to trzeci jeżycki projekt Constructa Plus realizowany przy współpracy z pracownią Litoborski + Marciniak. Na styku Starych i Nowych Jeżyc, na rogu ul. Kościelnej i nowo tyczonej ul. Nad Seganką powstanie efektowna współczesna inwestycja – z zielonymi wewnętrznymi dziedzińcami, wygodnym parkingiem, pojemnymi rowerowniami, a nade wszystko mądrze zaprojektowanymi mieszkaniami.

Inwestycja Kościelna 23 znajduje się na Jeżycach, ul. Kościelna 23 (1.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Kościelna 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kościelna 23 w sprzedaży jest 15 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 105 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Klimatyczne knajpki, rzemieślnicze piekarnie, lodziarnie, małe sklepiki – wyrastają tu jak grzyby po deszczu. Wszystkie kameralne, dobrze wpisane w coraz częściej świetnie odrestaurowaną malowniczą zabytkową tkankę.Do tego Rynek Jeżycki i Park Sołacki – oba w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Mieszkanie w centrum sprzyja ekologicznym wyborom – transport miejski zamiast samochodowego, rower w miejsce czterech kółek, lokalne zakupy, lokalna praca, szkoła, przedszkole. Zyskujesz czas, oszczędzasz środowisko.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kościelna 23?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościelna 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Kościelna 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kościelna 23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna 23 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 w odległości 210 m, Technikum TEB Edukacja w odległości 220 m, Policealna Szkoła TEB Edukacja w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościelna 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Lidl, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna 23 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 11.04.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: