Gorlicka

Mieszkania na sprzedaż ul. Gorlicka, oferowane bezpośrednio przez COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Gorlicka 61
Ceny od: 7 600 zł/m2
Gorlicka

11 zdjęć

Gorlicka
Gorlicka
Gorlicka
Gorlicka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Gorlicka dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

W północnej części Wrocławia, powstaje nasza nowa, ósma z kolei, inwestycja mieszkaniowa. W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego wybudowany zostanie budynek wielorodzinny z 40 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni oraz lokalami usługowymi. Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, dlatego zostały one zaprojektowane jako 1-, 2-, 3-, 4- pokojowe o metrażu od 36mkw do 95mkw, wszystkie z balkonem lub przestronnym tarasem. Mieszkania w stanie deweloperskim zostaną oddane przyszłemu właścicielowi do indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb i preferencji.

Inwestycja Gorlicka znajduje się na Psim Polu, ul. Gorlicka 61 (6.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Inwestycja Gorlicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gorlicka w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 53 do 96 metrów kwadratowych, w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 72 m2 w cenie od 475 200 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni 96 m2 w cenie od 730 512 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 53 do 96 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 475 200 do 730 512 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 600 do 9 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest jej doskonałe położenie. Bliskość terenów zielonych, na które składają się między innymi lasy: Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, jak również licznych ścieżek rowerowych, docenią zarówno aktywni mieszkańcy jak i Ci szukający wyciszenia i spokoju. Godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i budowie nowych wałów, mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo – spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka. Szeroko rozwinięta infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy. Inwestycja przy ul. Gorlickiej 61 jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę z autostradą A4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowany został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań. Gwarantujemy wsparcie i pomoc przy wyborze mieszkania na naszej inwestycji, tak aby spełniało ono wszelkie i niezbędne założone kryterium.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gorlicka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gorlicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Gorlicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorlicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gorlicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Zabawolandia w odległości 230 m, Publiczne Przedszkole Columbus w odległości 300 m, Integracyjna Szkoła podstawowa Alto w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gorlicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka w odległości 300 m znajduje się Altra Fitness Club, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019
Data aktualizacji: 21.07.2022
COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. logo

COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Michał Baryś

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Maślicka 154 54-107 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: