Gorlicka

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCOMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Ceny od: 6 600 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Gorlicka dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M11
2
45,08 m²
1
M31
2
39,89 m²
2
M7
3
71,05 m²
Parter
M8
3
71,46 m²
Parter
M34
3
67,59 m²
2
M37
3
77,45 m²
2
M38
3
71,25 m²
2
M6
4
76,65 m²
Parter
M20
4
95,09 m²
1
M36
4
94,96 m²
2

Opis Inwestycji

W północnej części Wrocławia, powstaje nasza nowa, ósma z kolei, inwestycja mieszkaniowa. W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego wybudowany zostanie budynek wielorodzinny z 40 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni oraz lokalami usługowymi. Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, dlatego zostały one zaprojektowane jako 1-, 2-, 3-, 4- pokojowe o metrażu od 36mkw do 95mkw, wszystkie z balkonem lub przestronnym tarasem. Mieszkania w stanie deweloperskim zostaną oddane przyszłemu właścicielowi do indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb i preferencji.

Inwestycja Gorlicka znajduje się na Psim Polu, ul. Gorlicka 61 (6.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K..

Inwestycja Gorlicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gorlicka pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 40 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 6 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 45 m2 w cenie od 311 142 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 77 m2 w cenie od 473 130 zł (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 95 m2 w cenie od 528 885 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 95 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 311 142 do 637 103 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 600 do 7 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Gorlicka znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Gorlicka

Atutem inwestycji jest jej doskonałe położenie. Bliskość terenów zielonych, na które składają się między innymi lasy: Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, jak również licznych ścieżek rowerowych, docenią zarówno aktywni mieszkańcy jak i Ci szukający wyciszenia i spokoju. Godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i budowie nowych wałów, mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo – spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka. Szeroko rozwinięta infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy. Inwestycja przy ul. Gorlickiej 61 jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę z autostradą A4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowany został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań. Gwarantujemy wsparcie i pomoc przy wyborze mieszkania na naszej inwestycji, tak aby spełniało ono wszelkie i niezbędne założone kryterium.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gorlicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Gorlicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorlicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Zabawolandia w odległości 230 m, Publiczne Przedszkole Columbus w odległości 300 m, Integracyjna Szkoła podstawowa Alto w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gorlicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 220 m znajduje się Biskupin, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gorlicka w odległości 300 m znajduje się Altra Fitness Club, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie