Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle CONTIGO

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Siedzikówny, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Psie Pole, Zakrzów, ul. Siedzikówny

Osiedle CONTIGOOsiedle CONTIGO

5 zdjęć

Osiedle CONTIGO
Osiedle CONTIGO
Osiedle CONTIGO
Osiedle CONTIGO
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

71 - 117/m2

Przedział pokoi

4 - 5

Kondygnacje

2

Budynki

35

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Zakrzów - 446 m

Przystanek Autobusowy - 252 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 19 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 15 sklepów, 28 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 35 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (46): Powierzchnia: 7,42 m2 - 10,78 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Garaże w bryle budynku: - ilość: 69 Miejsca zewnętrzne: - ilość: 69

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 66 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 71 do 117 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle wychodzące naprzeciw potrzebom ludzi aktywnych, dla których ważne jest aby zamieszkać w mieście w komfortowych warunkach. Na terenie osiedla powstaną 23 lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej o powierzchni 131 m2. Każdy z nich będzie posiadał indywidualny garaż, naziemne miejsce postojowe i ogród. Na osiedlu zostanie wybudowanych także 46 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej szeregowej – dwulokalowej o powierzchni 72-89m2. Każde mieszkanie z własnym garażem, naziemnym miejscem postojowym, komórką i dużym balkonem.

Inwestycja Osiedle CONTIGO znajduje się na Zakrzowie, ul. Siedzikówny (8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 35 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle CONTIGO w sprzedaży jest 66 nowych mieszkań o powierzchni od 71 do 117 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 46 komórek lokatorskich Powierzchnia: 7,42 m2 - 10,78 m2.

Lokalizacja inwestycji

Zakrzów będący częścią Osiedla Psie Pole – Zawidawie rozciąga się w północnej części Wrocławia. W otoczeniu inwestycji dominuje zabudowa jednorodzinna i willowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Jedności z licznymi miejscami rekreacji w postaci: jednego z największych placów zabaw dla dzieci na terenie miasta, siłowni plenerowej oraz terenu rekreacyjnego przeznaczonego dla czworonogów. W pobliżu inwestycji znajduje się zespół basenów Kłokoczyce., kompleks Sportowy Citysports z boiskami do Squasha, badmintona i centrum fitness.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle CONTIGO?

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługiwany przez 7 linii autobusowych tym jedna linia przyspieszona i dwie linie nocne. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy. Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle CONTIGO? Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle CONTIGO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle CONTIGO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – ul. Królewska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle CONTIGO znajdują się szkoły/przedszkola?

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle CONTIGO znajdują się szkoły/przedszkola? Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W odległości 300 m znajduje się publiczne przedszkole Koszałki-Opałki. Na osiedlu zlokalizowane są również 4 inne przedszkola publiczne oraz liczne przedszkola i żłobki niepubliczne. W odległości do 700 m od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa im, Jana III Sobieskiego i Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo .

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle CONTIGO jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 432 m, Provita w odległości 495 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 566 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Jak daleko jest do najbliższego sklepu? Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle CONTIGO składa się wiele punktów. W odległości krótkiego spaceru - 200 m znajduje się Lidl, a w odległości 450 m znajduje się Biedronka. Na osiedlu znajdują się liczne przychodnie zdrowia i apteki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji Osiedle CONTIGO znajduje się siłownia plenerowa oraz obiekt rekreacyjny dla czworonogów i ich właścicieli. W odległości 700 metrów znajduje się boisko sportowe i kompleks z halami sportowymi i fitness a w odległości 1 km zespół basenów.

Data publikacji: 20.09.2022
Data aktualizacji: 17.05.2024
ARKOP Deweloper logo

ARKOP Deweloper

Adres biura sprzedaży:

ul. Jerzmaniwska 18, 54-530 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023