Zielone Tarasy - Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezColor House Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wiczlino-Ogród(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Wiczlińska (8.2 km od centrum Gdyni)
  Wiczlino-Ogród
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 57 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
 • Tęczowe Ogrody(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Tęczowa (7.7 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 5 714/m2
  Tęczowe Ogrody
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 79 - 114 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Color House Development Sp. z o. o.
 • Sokółka Zielenisz(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Staniszewskiego (6.9 km od centrum Gdyni)
  Sokółka Zielenisz
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 49 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Zielone Tarasy etap II to kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej. Z racji swojej lokalizacji zapewnia dostęp do wszystkich udogodnień miasta, jednocześnie zapewniając cisze i spokój oraz bliskość terenów zielonych. Każdy z lokali posiada ogródki, w salonie znajduje się instalacja kominkowa, co znacząco wyróżnia naszą inwestycję na tle konkurencji. Na ogrodzonym terenie, każdy właściciel będzie posiadał zewnętrzne miejsca postojowe.

Inwestycja Zielone Tarasy - Etap II znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Danusi 7 (8.2 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Color House Development Sp. z o. o..

Inwestycja Zielone Tarasy - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Tarasy - Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 75 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 5 271 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Color House Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielone Tarasy - Etap II

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Tarasy - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Zielone Tarasy - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiczlino - Skrzyżowanie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy - Etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża Zgromadzenia Sióstr Anielanek św. Pawła w odległości 300 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE TUP TUP w odległości 430 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdyni w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Tarasy - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wiczlino w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Tarasy - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Lidl, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się 123markte.pl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy - Etap II w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2019

Data aktualizacji: 06.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie