Osiedle Różana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Różana, oferowane bezpośrednio przez Charbud Development

Ząbki, ul. Różana 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 171 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Różana

2 zdjęcia

Osiedle Różana

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Różana, które powstaje w Ząbkach na rogu ulic Różana i Andersa, cechuje się przede wszystkim bardzo dobrą lokalizacją. Dość bliska odległość od szkół, przedszkoli, sklepów, Kościoła i komunikacji MZK daje ogromny komfort funkcjonowania przyszłym Mieszkańcom. Inwestycja zawiera lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Różana znajduje się w Ząbkach, ul. Różana 11 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Charbud Development.

Inwestycja Osiedle Różana została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Różana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Charbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórka lokatorska w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórka lokatorska w cenie mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Różana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Różana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Różana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kwiatowa 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Różana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się API Market, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Różana w odległości 450 m znajduje się FitPlace Ząbki, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.06.2016
Data aktualizacji: 13.01.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: