Villa Promienista

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCalma

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 251 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nowe Włochy(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 281 brutto/m2
  Osiedle Nowe Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.
 • Ogrody Włochy etap III(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Pola Karolińskie (8.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 890 brutto/m2
  Ogrody Włochy etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 26 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle Verde(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 89C/89D (8.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Verde
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 107 m2
  Liczba pokoi: 6
  ARKOP Deweloper

Opis Inwestycji

“Villa Promienista” – to kameralna, a zarazem nowoczesna architektonicznie kamienica,  zlokalizowana w zielonej dzielnicy NOWE WŁOCHY. Posiada bardzo dobry dostęp do infrastruktury i komunikacji, a oddalona jest zaledwie 7km od Centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest przy ulicy Promienistej 17, na odcinku miedzy ulicami Urszuli i Szuberta. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej odległość nie przekracza 150m, SKM-ki 700m, szkoły 100m, przedszkola 250m. W najbliższym sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. Inwestycja to budynek wielorodzinny 6 lokalowy, posiadający 3 kondygnacje nadziemne. W garażu podziemnym przygotowano 8 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Na pierwszej kondygnacji zaplanowano 2 mieszkania (wersja „A”) lub jedno z dostępem do prywatnego ogrodu (wersja „B”), na drugiej kondygnacji 2 lub 3 mieszkania z balkonami, na trzeciej apartament z loggią i tarasem zielonym na dachu. W projekcie można odnaleźć balkony osłonięte przesuwanymi, drewnianymi żaluzjami oraz wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu.Budynek ma dostęp do wszystkich mediów: prąd, woda, kanalizacja miejska, gaz. Dodatkowo planowane instalacje to: antenowa, telewizyjna oraz instalacja do klimatyzacji.Kamienica, w której znajdują się mieszkania w pełni przygotowana jest do potrzeb rodziny z dziećmi. Ogrodzony teren prywatny posiada blokadę wejścia osób niepożądanych poprzez instalację wideofonu. Na działce będą znajdowały się elementy małej architektury zieleni, przewidziane jest miejsce zabaw dla dzieci.  Naszą Inwestycję charakteryzuje  mała społeczność sąsiedzka. Wyróżnia ekologiczne i ekonomiczne podejście do kosztów eksploatacyjnych poprzez wykorzystanie baterii solarnych wspomagających ogrzewanie wody, czy też oświetlenie ledowe oszczędzające energię elektryczną. Sprzedawane mieszkania w stanie developerskim to szeroko pojęte indywidualne podejście do Klienta, który mając do dyspozycji wolną przestrzeń z pewnością zaplanuje ją od początku dla siebie. Nabywca może skorzystać z wyboru grzejników, rozbudowania instalacji elektrycznej, możliwości instalacji ogrzewania podłogowego, instalacji klimatyzacji itp.  Umowę przedwstępną podpisujemy w formie Aktu Notarialnego z systemem płatności 10% – zadatek oraz 90% – płatność  przy Akcie Końcowym. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na IX 2011 roku.

Inwestycja Villa Promienista znajduje się na Nowych Włochach, Ul. Promienista 17 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Calma.

Inwestycja Villa Promienista została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 5 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Promienista pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Calma przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Villa Promienista

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Promienista mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Villa Promienista znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szuberta 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Promienista znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria w odległości 70 m, LXXIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa 359 w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Promienista składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Promienista w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie