Mokotowska Szpilka

ZAMIESZKAJ BLISKO, WYGODNIE, NOWOCZEŚNIE

Mieszkania na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez Buszrem S.A.

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 206 ofert w najbliższej okolicy!

Mokotowska Szpilka

3 zdjęcia

Mokotowska Szpilka
Mokotowska Szpilka
Mokotowska Szpilka

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

U zbiegu ulic Woronicza i Modzelewskiego powstaje MOKOTOWSKA-SZPILKA – smukły i estetyczny 10 kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy. Znajdzie się tu 25 przestronnych i dobrze rozplanowanych mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 39 do 105 mkw)

Projekt przewiduje dwupoziomowe apartamenty z tarasami oraz trzy i dwupokojowe mieszkania z aneksami kuchennymi. W każdym przypadku funkcjonalny układ pomieszczeń gwarantuje pełną swobodę aranżacji wnętrz.

Do wykończenia budynku i mieszkań zostaną wykorzystane materiały wysokiej jakości. Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, wykonane z należytą starannością i dbałością o detale. Wszystkie lokale zostaną przystosowane do zainstalowania klimatyzacji.

Podziemna hala garażowa zapewni 25 miejsc parkingowych. Bezpieczeństwo mieszkańcom zagwarantuje 24 godzinny monitoring.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2018 roku.

Inwestycja Mokotowska Szpilka znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Buszrem S.A.

Inwestycja Mokotowska Szpilka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mokotowska Szpilka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Buszrem S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzięki doskonałej lokalizacji MOKOTOWSKA-SZPILKA jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Bliskość stacji metra Wierzbno, przystanków tramwajowych i autobusowych pozwalają na szybki dojazd do ścisłego centrum oraz innych dzielnic Warszawy. Zlokalizowana nieopodal obwodnica łączy stolicę z autostradą umożliwiając łatwy wyjazd z miasta. Niedaleko usytuowana Galeria Mokotów mieści: kino, bogatą sieć sklepów, usług i restauracji. Intensywny rozwój Mokotowa zapewnia całą dodatkową, niezbędną infrastrukturę i swobodny dostęp do przychodni, żłobków, przedszkoli i szkół każdego stopnia. Znakomite położenie inwestycji pozwala cieszyć się bliskością zarówno pełnej infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. np.: Zespołu Przyrodniczo – Krajobrazowego Arkadia mieszącego zabytkową Królikarnię, parku Dreszera czy kompleksu sportowego Warszawianka. Ścieżki rowerowe pozwalają na bezpieczne poruszanie się po okolicy.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mokotowska Szpilka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mokotowska Szpilka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Mokotowska Szpilka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Wierzbno 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mokotowska Szpilka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mokotowska Szpilka znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI w odległości 310 m, Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 320 m, Przedszkole Nr 199 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mokotowska Szpilka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 130 m, Evimed w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mokotowska Szpilka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Putka, w odległości 50 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 60 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mokotowska Szpilka w odległości 50 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.05.2017
Data aktualizacji: 22.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: