Mokotowska Szpilka

3 zdjęcia

Mokotowska Szpilka
Mokotowska Szpilka
Mokotowska Szpilka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mokotowska Szpilka dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena

25

3

104,64 m²

9

Promocje

 • Promocja

  Ostatnie mieszkanie w ofercie w promocyjnej cenie!

  Szczegółowe informacje w biurze sprzedaży.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

105 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się na poziomie 1 496 352 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 14 300 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

U zbiegu ulic Woronicza i Modzelewskiego powstaje MOKOTOWSKA-SZPILKA – smukły i estetyczny 10 kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy. Znajdzie się tu 25 przestronnych i dobrze rozplanowanych mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 39 do 105 mkw)

Projekt przewiduje dwupoziomowe apartamenty z tarasami oraz trzy i dwupokojowe mieszkania z aneksami kuchennymi. W każdym przypadku funkcjonalny układ pomieszczeń gwarantuje pełną swobodę aranżacji wnętrz.

Do wykończenia budynku i mieszkań zostaną wykorzystane materiały wysokiej jakości. Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, wykonane z należytą starannością i dbałością o detale. Wszystkie lokale zostaną przystosowane do zainstalowania klimatyzacji.

Podziemna hala garażowa zapewni 25 miejsc parkingowych. Bezpieczeństwo mieszkańcom zagwarantuje 24 godzinny monitoring.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2018 roku.

Inwestycja Mokotowska Szpilka znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Buszrem S.A.

Inwestycja Mokotowska Szpilka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mokotowska Szpilka w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratowych, w cenie od 14 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni 105 m2 w cenie od 1 496 352 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Buszrem S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Dzięki doskonałej lokalizacji MOKOTOWSKA-SZPILKA jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Bliskość stacji metra Wierzbno, przystanków tramwajowych i autobusowych pozwalają na szybki dojazd do ścisłego centrum oraz innych dzielnic Warszawy. Zlokalizowana nieopodal obwodnica łączy stolicę z autostradą umożliwiając łatwy wyjazd z miasta. Niedaleko usytuowana Galeria Mokotów mieści: kino, bogatą sieć sklepów, usług i restauracji. Intensywny rozwój Mokotowa zapewnia całą dodatkową, niezbędną infrastrukturę i swobodny dostęp do przychodni, żłobków, przedszkoli i szkół każdego stopnia. Znakomite położenie inwestycji pozwala cieszyć się bliskością zarówno pełnej infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. np.: Zespołu Przyrodniczo – Krajobrazowego Arkadia mieszącego zabytkową Królikarnię, parku Dreszera czy kompleksu sportowego Warszawianka. Ścieżki rowerowe pozwalają na bezpieczne poruszanie się po okolicy.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mokotowska Szpilka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mokotowska Szpilka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Mokotowska Szpilka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mokotowska Szpilka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mokotowska Szpilka znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI w odległości 310 m, Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 320 m, Przedszkole Nr 199 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mokotowska Szpilka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mokotowska Szpilka w odległości 50 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.05.2017
Data aktualizacji: 23.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Wierzbnie

Oferty na Wierzbnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: