Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudrem

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Felińskiego, na nowo prężnie rozwijającym się osiedlu w dzielnicy Prądnik Czerwony, w niewielkiej odległości od Rynku Głównego - 5 km. Komunikacją miejską z łatwością i w krótkim czasie można dostać się do centrum Krakowa.Obecnie na osiedlu zostało oddanych ok. 1400 lokali mieszkalnych oraz domów. Nasze plany na przyszłość to dalsza rozbudowa osiedla pod względem zabudowy oraz infrastruktury, a planowane inwestycje miejskie związane z rozbudową sieci dróg będą miały znaczny wpływ na zwiększenie atrakcyjności osiedla.

Inwestycja Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Felińskiego (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Budrem przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 48 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banacha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Parafii Chrystusa Króla im. św. Jana Pawła II w odległości 190 m, Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekolog w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego K w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie