Osiedle Panorama

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 572 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Vintage Budynek G4(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn i okolice, ul. Marcina Kasprzaka (1.5 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 299/m2
  Rezydencja Vintage Budynek G4
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 55 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • Rezydencja Vintage(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Marcina Kasprzaka (1.5 km od centrum Olsztyna)
  Rezydencja Vintage
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 69 m2
  Liczba pokoi: 3
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • Villa Nova(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Pstrowskiego 18A (2 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 490 brutto/m2
  Villa Nova
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 40 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  T.J.M. Development sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

U zbiegu Obiegowej i Pstrowskiego powstanie Osiedle Panorama – nowy projekt mieszkaniowy spółki Budlex. Trzyetapowa inwestycja zlokalizowana będzie w najwyższym punkcie miasta, blisko największych miejskich galerii. Dużym atutem położenia jest roztaczająca się w okolicy Starego Miasta panorama na zabytki: zamek, katedrę oraz kopuły planetarium i obserwatorium. Pierwszy etap Osiedla Panorama będzie się składać z kompleksu dwóch nowoczesnych budynków, w którym znajdzie się 85 mieszkań.Osiedle Panorama to przemyślany projekt, który zadba o harmonię otoczenia. Podobnie jak wcześniejsze realizacje, ten również będzie miał formułę otwartego kompleksu, bez ogrodzeń i płotów. Zgodnie z ideą maksimum zieleni — biologicznie czynne będą też awaryjne drogi dojazdowe. Na terenie pierwszego etapu inwestycji znajdzie się strefa relaksu i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Położenie pośród roślinności oraz bliskość ścieżki rowerowej wyposażonej w stację serwisową pozwolą na realizację aktywności sportowych czy złapanie chwili wytchnienia i odprężenia.

Inwestycja Osiedle Panorama znajduje się w Olsztynie, ul. Obiegowa (1.4 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Panorama jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 118 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Panorama

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Panorama mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Panorama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 17 w Olsztynie w odległości 120 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w odległości 220 m, Bursa nr 3 w Olsztynie w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Panorama jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 280 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Panorama składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Grosik, w odległości 320 m znajduje się Dąbkowski, w odległości 330 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2020

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie