Osiedle Marynin

O najnowsze promocje zapytaj Dewelopera

Mieszkania na sprzedaż ul. Marynin, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Marynin

Ceny od: 13 050 zł/m2
Osiedle Marynin

6 zdjęć

Osiedle Marynin
Osiedle Marynin
Osiedle Marynin
Osiedle Marynin

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

64 - 90/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Ulrychów - 680 m

Przystanek Tramwajowy - 170 m

Przystanek Autobusowy - 160 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 36 kawiarni i restauracji, 24 sklepy, 52 obiekty sportowe, 48 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 161 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 26 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 64 do 90 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 896 092 do 1 273 377 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 050 do 15 547 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Marynin logo

Osiedle Marynin to wyjątkowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy.

Elegancki, ponadczasowy projekt skierowany jest do młodych odbiorców, żyjących aktywnie i dynamicznie, chcących osiągnąć kompromis pomiędzy bliskością tętniącego życiem miasta, a spokojem i dostępnością licznych parków i terenów zielonych.

Dzięki takim udogodnieniom jak cichobieżne windy, monitoring czy miejsca na rowery Marynin sprosta wymaganiom klientów ceniących ciszę, bezpieczeństwo i możliwość uprawiania sportów.

Osiedle znajduje się niedaleko najważniejszych przystanków autobusowych i tramwajowych. W zaledwie parę minut dostaniesz się do węzłów komunikacyjnych, które pozwolą Ci dotrzeć w praktycznie każdy punkt na mapie miasta. Marynin ulokowany jest również w odległości 10 minut od centrum handlowego. Ponadto w połowie 2022 roku zaplanowane zostało otwarcie stacji metra, która będzie znajdować się ok. 10 minut od lokalizacji.

Cała niezbędna infrastruktura znajduje się w zasięgu ręki – wystarczy kilka chwil, aby czerpać z życia to co najważniejsze.

Koncepcja osiedla zakłada budowę 2 budynków podzielonych na 6 kondygnacji naziemnych, w których znajdzie się 161 mieszkań. Przewidzianych zostało 85 lokali 2-pokojowych z aneksem o wielkości poniżej 42 m². Oprócz tego do użytku zostaną również udostępnione 62 apartamenty 3-pokojowe z aneksem kuchennym o metrażu od 53 m² do 73 m² oraz apartamenty 4-pokojowe powyżej 70 m². Na kondygnacji -1 znajdą się hale garażowe.

Architektura utrzymana jest w stonowanej, eleganckiej kolorystyce bieli, jasnoszarego i antracytu. Każde mieszkanie posiada balkon, sypialnie z wymiarami pozwalającymi na elastyczne zagospodarowanie przestrzeni i otwarte kuchnie. Dostępne są miejsca garażowe podziemne i naziemne. Oprócz tego w hali garażowej oraz na parterze zlokalizowane zostały komórki lokatorskie. Garaż wyposażony został również w liczne wieszaki na rowery oraz stojaki.

Teren obiektu zabezpieczony będzie całodobowym monitoringiem.

W koncepcję smart osiedla wpisywać się będzie dedykowana aplikacja na telefony, która po zakupie mieszkania i zalogowaniu do sieci pozwoli na ciągły monitoring zużycia wody oraz ciepła. Narzędzie umożliwi szybki podgląd stanu liczników, kontrolę zużycia mediów, natychmiastową reakcję w przypadku wahań poboru wody czy ciepła. Świadoma kontrola mediów z pewnością pomoże w planowaniu domowego budżetu.

Osiedle Marynin to także bezpieczeństwo zakupu możliwe dzięki solidnej, sprawdzonej marce dewelopera ale także indywidualnym rachunkom powierniczym stanowiącym najlepsze zabezpieczenie środków klienta.

Projekt powstanie z dbałością o najmniejszy detal. Prosta, nowoczesna bryła budynków będzie tworzyć unikalny charakter wraz zielenią otaczającą lokalizację. Marynin to doskonałe miejsce, które pozwoli wygospodarować przestrzeń do życia w atmosferze estetycznie zaprojektowanych parków i infrastruktury zapewniającej zaspokojenie wszelkich potrzeb.

Inwestycja Osiedle Marynin znajduje się na Górcach, ul. Marynin (6.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 161 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Marynin w sprzedaży jest 26 nowych mieszkań o powierzchni od 64 do 90 metrów kwadratowych , w cenie od 13 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Marynin?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Marynin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 680 metrów od inwestycji Osiedle Marynin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ulrychów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Marynin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Marynin znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 350 m, przedszkole w odległości 370 m, Przedszkole nr 406 w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Marynin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna Luxmed w odległości 550 m, Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna w odległości 550 m, Stomatologia i protetyka w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Marynin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Moje Foremki, w odległości 330 m znajduje się abc, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Marynin w odległości 260 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.02.2022
Data aktualizacji: 06.12.2023
Osiedle Marynin logo

Adres biura sprzedaży:

Ul. Franciszka Klimczaka 1, Warszawa.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: