Osiedle pod Słońcem IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 592 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Coopera IIIa(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera (8.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 035 brutto/m2
  Osiedle Coopera IIIa
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 44 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Unidevelopment S.A.
 • Modern City etap D(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 904/m2
  Modern City etap D
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 37 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 21 ofert
  Robyg S.A.
 • Modern City etap B(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 922/m2
  Modern City etap B
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 21 ofert
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Zielone BemowoBliskie sąsiedztwo Lasu Miejskiego Bemowo i Puszczy Kampinoskiej pozwala na weekendowy wypoczynek. Nie brakuje tam ścieżek rowerowych, spacerowych czy edukacyjnych. Pomiędzy III a IV etapem powstanie ogólnodostępny skwer wypoczynkowy - zielona enklawa z alejkami, ławkami i parkowym oświetleniem. Właśnie dzięki takim rozwiązaniom powstaje przestrzeń publiczna przyjazna zarówno miastu, jaki i mieszkańcom.Przyjemność mieszkaniaElewacje otrzymają stonowaną kolorystykę – biel i beże. Gdzieniegdzie zaplanowano okładzinę w formie deskowania. Wewnętrzny dziedziniec zaprojektowaliśmy tak, aby dobrze służył mieszkańcom. Nie zabraknie ładnej zaaranżowanej zieleni, będzie też miniplac zabaw oraz stoliki do gier i ławki bujane ustawione w cieniu pergoli.Mieszkania dobrze urządzoneMieszkania zostały tak rozplanowane, aby się dały łatwo zaaranżować. Mieszkania w zależności od położenia będą miały balkon, taras bądź przydomowy ogródek.Podstawowe dane o inwestycji:• lokalizacja – ul. Batalionów Chłopskich, Bemowo, Warszawa• wysokość zabudowy – dwa 6-piętrowe budynki• liczba mieszkań w IV etapie – 126• termin realizacji IV etapu – IV kw. 2016 roku

Inwestycja Osiedle pod Słońcem IV znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle pod Słońcem IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 146 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Słońcem IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 146 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle pod Słońcem IV

IV etap osiedla powstaje tuż za trzecim. To spokojna część Bemowa, w której w nowy sposób realizowane są całe kwartały. Dominują niewysokie budynki z wewnętrznymi, urządzonymi dziedzińcami. Spokojny charakter okolicy nie oznacza jednak, że w pobliżu nie ma dobrej infrastruktury. Niedaleko znajdują się szkoły i przedszkola, a także centra handlowe i dyskonty. Jest też miejski plac zabaw w parku „Górczewska”. Przy osiedlu zaczyna się jedna z bemowskich ścieżek rowerowych, prowadząca do ul. Lazurowej. Do centrum dojechać można ulicą Połczyńską, Górczewską czy Powstańców Śląskich. Mieszkańcy Bemowa mogą łatwo wyjechać z miasta dzięki trasie S8 i autostradzie A2, ale i szybko przemieszczać się w jego granicach, choćby w kierunku Ochoty, Służewia czy Targówka.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Słońcem IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle pod Słońcem IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Coopera-Przychodnia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Słońcem IV znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 40 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 40 m, Przedszkole Niepubliczne " Wesoly Mis" w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle pod Słońcem IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Słońcem IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Kaufland, w odległości 490 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Park Handlowy City Park Lazurowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Słońcem IV w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.08.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie