Sand City Tower

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBUD-RIM Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 242 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom Marzeń Etap III GOTOWE MIESZKANIA!!!(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Jana Pawła II (3.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 7 400 brutto/m2
  Dom Marzeń Etap III GOTOWE MIESZKANIA!!!
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 40 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Statut Sp. z o.o. Sp. K.
 • Apartamenty Royal(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Fabryczna 23 (3.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Royal
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 296 m2
  Liczba pokoi: 7
  Klinkier - Bud Developer
 • Osiedle Bema budynek J(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Józefa Poniatowskiego (3.8 km od Warszawy)
  Osiedle Bema budynek J
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 66 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Arche Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone apartamentowcu w Piasecznie - Sand City Tower.Nieruchomość usytuowana na 6-7 piętrze z imponującym widokiem na panoramę Warszawy i Piaseczna.Mieszkanie nr 45Piętro 6/7• powierzchnia – 182,00 m²• pomieszczenia – pokój dzienny, kuchnia, 4 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby• ekspozycja – wschód, zachódcena miejsca garażowego: (na platformie) 17.000 zł lub (zwykłe) 21.000 złJest to współczesny, 16-kondygnacyjny budynek mieszkalny w których znalazły się mieszkania o powierzchni od 27 do 182mkw., o rozkładach od jedno- do pięciopokojowych.. Pokoje dzienne usytuowano w kierunku południowo-zachodnim co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz. Budynek wyposażono w 2 windy przystosowane również do przewozu osób niepełnosprawnych, wielopoziomowy system parkowania.W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura edukacyjna (gimnazjum, liceum, przedszkole, szkoła podstawowa, żłobek), usługowo-handlowa (apteka, bankomat, biblioteka, centrum handlowe, market, poczta, sklep osiedlowy), rekreacyjna (basen, klub fitness, korty tenisowe) a także przychodnia i szpitalZapraszamy do kontaktu i na prezentację.

Inwestycja Sand City Tower znajduje się w Piasecznie, ul. Młynarska 39 (3.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Sand City Tower została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Sand City Tower pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 182 metrów kwadratowych w cenie od 3 555 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sand City Tower

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sand City Tower mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Sand City Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chyliczkowska-Technikum 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sand City Tower znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IV Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego w odległości 160 m, Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna w odległości 200 m, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sand City Tower składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy MARIOLA, w odległości 480 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się MediaMarkt.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sand City Tower w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Orlik, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2016

Data aktualizacji: 20.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie