Sand City Tower

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development

Ceny od: 3 555 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sand City Tower dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
45
5
182 m²
6
647 000 zł3 555 zł/m²

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone apartamentowcu w Piasecznie - Sand City Tower.Nieruchomość usytuowana na 6-7 piętrze z imponującym widokiem na panoramę Warszawy i Piaseczna.Mieszkanie nr 45Piętro 6/7• powierzchnia – 182,00 m²• pomieszczenia – pokój dzienny, kuchnia, 4 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby• ekspozycja – wschód, zachódcena miejsca garażowego: (na platformie) 17.000 zł lub (zwykłe) 21.000 złJest to współczesny, 16-kondygnacyjny budynek mieszkalny w których znalazły się mieszkania o powierzchni od 27 do 182mkw., o rozkładach od jedno- do pięciopokojowych.. Pokoje dzienne usytuowano w kierunku południowo-zachodnim co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz. Budynek wyposażono w 2 windy przystosowane również do przewozu osób niepełnosprawnych, wielopoziomowy system parkowania.W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura edukacyjna (gimnazjum, liceum, przedszkole, szkoła podstawowa, żłobek), usługowo-handlowa (apteka, bankomat, biblioteka, centrum handlowe, market, poczta, sklep osiedlowy), rekreacyjna (basen, klub fitness, korty tenisowe) a także przychodnia i szpitalZapraszamy do kontaktu i na prezentację.

Inwestycja Sand City Tower znajduje się w Piasecznie, ul. Młynarska 39 (3.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Sand City Tower została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Sand City Tower pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 182 metrów kwadratowych w cenie od 3 555 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 182 m2 w cenie od 647 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 182 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 647 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 555 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sand City Tower

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 200 metrów od inwestycji Sand City Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Chyliczkowska-Technikum.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sand City Tower znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła w Zalesiu Górnym w odległości 150m, Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej w odległości 200m, Zespół Szkół RCKU im. Cecylii Plater-Zyberkówny w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Czas dotyku, w odległości 200 m znajduje się Pogotowie Ratunkowe. Rejon Piaseczno, w odległości 200 m znajduje się Na Młynarskiej. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Pracownia Oprawy Obrazów Kingi i Leona Wójcickich, w odległości 350 m znajduje się Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej Filia, w odległości 400 m znajduje się Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Klub Jeździecki "Kasztanka", w odległości 450 m znajduje się Park Miejski, w odległości 450 m znajduje się Stadnina koni Zespołu Szkół Rolniczych.

Data publikacji: 08.01.2016

Data aktualizacji: 27.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie