Przy Parku
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development
Piaseczno, ul. Żeromskiego 20
Piaseczno, ul. Żeromskiego 20
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 319 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Przy Parku
Piaseczno, ul. Żeromskiego 20
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- winda
- Standard deweloperski
Instalacje i energetyka
- internet
- TV kablowa
Przyroda w okolicy
- 3 parki w okolicy
- park
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | posiada: Cena: 4000zł-5000zł |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park |
Opis inwestycji
Przy Parku – zielone centrum Piaseczna
Żeromskiego 20 to nowoczesny projekt w atrakcyjnej lokalizacji stworzony z myślą o komforcie jego mieszkańców.
Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne oraz parking podziemny. Będzie składał się z trzech równolegle ustawionych segmentów, połączonych ze sobą podłużną częścią od strony zachodniej. Bryła budynku wydziela dwa wewnętrzne, zamknięte dziedzińce od strony wschodniej. W parterze budynku, na dziedzińcach przewidziano wykonanie tarasu zielonego na wystającej części garażu podziemnego oraz gruncie rodzimym.
Forma architektoniczna budynku została utrzymana w powściągliwej formie podkreślającej jego miejskie cechy, które są zgodne z zasadami zagospodarowania i uatrakcyjniania śródmieścia miasta Piaseczna.
Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki a na pozostałych kondygnacjach zaprojektowano obszerne balkony.
Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania położone w centralnej części Piaseczna, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.
Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie znajdującego się w centrum Piaseczna dużego parku miejskiego który w XVIII wieku stanowił część dóbr wchodzących w skład majątku Chyliczki, stąd też jego druga nazwa Park Chyliczkowski. Obecnie park oczekuje na rewitalizację.
W okolicy mieszkańcy jak i goście mają do dyspozycji basen, hale sportowe, liczne boiska, stadniny koni, korty tenisowe, tor gokartowy, kluby fitness, salony SPA i wiele innych możliwości spędzenia czasu wolnego. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu czekają szlaki rowerowe i piesze po malowniczych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Na amatorów sportów wodnych czeka położony w pobliskim Zalesiu ośrodek Wisła wraz z profesjonalnym wakeparkiem i kajakami.
W ofercie mieszkania od 33 m² do 89 m².
Termin realizacji inwestycji sierpień 2017 r.
Inwestycja Przy Parku znajduje się w Piasecznie, ul. Żeromskiego 20 (3.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez BUD-RIM Development.
Inwestycja Przy Parku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Przy Parku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Przy Parku deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 4000zł-5000zł.





