Osiedle Miła

14 zdjęć

Osiedle Miła
Osiedle Miła
Osiedle Miła
Osiedle Miła

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Miła dostępnych jest 68 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (68)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 320 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórka lokatorska – na poziomie mieszkalnym. Pomieszczenie lokatorskie – w garażu podziemnym – 1800 zł/m2 Boks na jednoślady – w garażu podziemnym – 1200 zł/m2 Komórki lokatorskie w cenie 2 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Zakup nie jest obowiązkowy.
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 30 000 zł : Zakup nie jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 68 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 118 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Miła jest kolejną inwestycją BOZ Development – dewelopera cieszącego się zaufaniem wśród klientów od wielu lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę. Własne mieszkanie w domu wielorodzinnym lub w szeregówce cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ gwarantują odpowiednio duży metraż dla rodzin z dziećmi i miejsce dla wszystkich, którzy chcą znaleźć doskonałą nieruchomość pod inwestycję.

Termin realizacji inwestycji

budynek D - I Q 2024

budynek J i I - II Q 2023

budynek K - I Q 2024

Inwestycja Osiedle Miła znajduje się w Rzeszowie, ul. Miła 29 (4.2 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez BOZ development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Miła w sprzedaży jest 68 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 118 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców BOZ development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null w cenie 30 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórka lokatorska – na poziomie mieszkalnym. Pomieszczenie lokatorskie – w garażu podziemnym – 1800 zł/m2 Boks na jednoślady – w garażu podziemnym – 1200 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Własne mieszkanie to zakup, który wpływa na jakość życia. Dzięki niemu można zyskać niezbędną do życia przestrzeń i strefę komfortu. Mieszkanie, na które się zdecydujemy, powinno być całkowicie zgodne z naszymi potrzebami. Jedną z nich jest dogodna lokalizacja. Osiedle Miła jest miejscem dla osób, które pragną zamieszkać w bliskim sąsiedztwie natury, w pobliżu terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Osiedle jest zlokalizowane w części Rzeszowa, z którego bez problemu można dojechać w każde miejsce w mieście. W zaledwie kilka minut można dojechać do centrum miasta – zarówno transportem miejskim, jak i własnym samochodem. Na Osiedlu Miła powstaną wszystkie najważniejsze punkty usługowo-handlowe, więc codzienne zakupy lub wizyta w kawiarni nie będą obarczone koniecznością wyprawy do centrum Rzeszowa.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Miła?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Miła mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Miła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Miła bloki 04.

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 01.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rzeszowie

Oferty w Rzeszowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: