BOZ development logo

BOZ development

Rzeszów, ul. Rejtana 53
O nas
Oferta
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

BOZ development to marka handlowa Firmy Handlowej BOZ S.A. z Rzeszowa która od początku lat 90-tych zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlany, płytek, wyposażenia łazienek oraz mebli i oświetlenia budząc zaufanie wśród Klientów. Na przestrzeni kilkunastu lat nawiązaliśmy współpracę z kilkuset dostawcami z całego świata, architektami oraz firmami wykonawczymi. Posiadając tak ogromne doświadczenie w branży budowlanej podjęliśmy decyzja o zaangażowaniu się w działalność deweloperską i organizację procesów inwestycyjnych. Staramy się by każda inwestycja posiadała ciekawą lokalizację, przyjazną infrastrukturę oraz nienaganną jakość i ciekawą architekturę. Dzięki sile finansowej oraz doświadczeniu nasi klienci bez obawy mogą bezpiecznie nabywać Nasze inwestycje zarówno w celach mieszkaniowych jak i inwestycyjnych. Mieszkania i domy oferowane przez BOZ Development zaspokoją potrzeby zarówno szerokiej rzeszy Klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i tych szukających wymarzonego domu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, na produkty oferowane przez nasze Centrum Ceramiki, Centrum Budowlane oraz BOZ design w postaci imiennej wyjątkowej karty rabatowej obejmującej zarówno towary najtańsze jak i również najbardziej ekskluzywne. Nasi Klienci mają możliwość konsultacji z architektami wnętrz, którzy doradzą jak urządzić wymarzony dom czy mieszkanie.

Posiadamy w sprzedaży 69 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Miła
  1 kw. 2024
  Osiedle Miła jest kolejną inwestycją BOZ Development – dewelopera cieszącego się zaufaniem wśród klientów od wielu lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę. Własne mieszkanie w domu wielorodzinnym lub w szeregówce cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ gwarantują odpowiednio duży metraż dla rodzin z dziećmi i miejsce dla wszystkich, którzy chcą znaleźć doskonałą nieruchomość pod inwestycję.Termin realizacji inwestycjibudynek D - I Q 2024budynek J i I - II Q 2023budynek K - I Q 2024

  Osiedle Miła

  ul. Miła 29 , Rzeszów(4.2 km od centrum)
  BOZ development

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

BOZ development logo
BOZ development
Rzeszów, ul. Rejtana 53
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: