Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wileńska Express

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wileńska, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Wileńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wileńska ExpressWileńska Express

6 zdjęć

Wileńska Express
Wileńska Express
Wileńska Express
Wileńska Express

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 307 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 344 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Wileńska Express to połączenie nowoczesnej formy i detalu inspirowanego zabudową historycznej Pragi. W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do wszystkich zaprojektowano przestronne balkony albo tarasy.

Na parterach przewidziano lokale usługowe, które, podobnie jak podziemna hala garażowa, ułatwią codzienne życie przyszłym mieszkańcom osiedla.

Funkcjonale rozkłady mieszkań dają naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych, a szeroki wybór metraży dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów.

Inwestycja Wileńska Express znajduje się na Nowej Pradze, ul. Wileńska (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Wileńska Express została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 307 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wileńska Express nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Głównym atutem położenia osiedla jest wygodny dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej – tramwaju, autobusu i metra – co ułatwia poruszanie się po Warszawie. Pod Pałac Kultury i Nauki można dojechać samochodem nawet w 15 minut. Codzienne zakupy można zrobić w najbliżej okolicy, podobnie jak odwiedzić klimatyczne kawiarnie, puby i restauracje. Bliskość Wisły oraz Parku Praskiego to ważna informacja dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu i spacerów. W pobliżu inwestycji znajduje się również stacja rowerów miejskich Veturilo, a nieco dalej kluby fitness i dwie pływalnie.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wileńska Express?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wileńska Express mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 51 metrów od inwestycji Wileńska Express znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Środkowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wileńska Express znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wileńska Express znajduje się 98 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 171 w odległości 95 m, przedszkole w odległości 128 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 222 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wileńska Express jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 104 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 268 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 361 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wileńska Express składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 31 m znajduje się Stokrotka, w odległości 95 m znajduje się Żabka, w odległości 109 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wileńska Express w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 146 m znajduje się boisko / kort, w odległości 195 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 02.02.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023