Wileńska Express

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Wileńska Express jest 8 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Wileńska Express dostępnych jest 8 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
AA0604 (dobra pod inwestycje)
3
150 m²
1
BD0609 (dobra pod inwestycje)
3
61,95 m²
6
BC0110 (dobra pod inwestycje)
3
65,64 m²
1
BC0102 (dobra pod inwestycje)
3
69,92 m²
1
BC0202 (dobra pod inwestycje)
3
69,91 m²
2
BC0302 (dobra pod inwestycje)
3
69,83 m²
3
AA0605 (dobra pod inwestycje)
5
150 m²
6
AA0603 (dobra pod inwestycje)
5
150 m²
6

Opis Inwestycji

Wileńska Express to połączenie nowoczesnej formy i detalu inspirowanego zabudową historycznej Pragi. W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do wszystkich zaprojektowano przestronne balkony albo tarasy.Na parterach przewidziano lokale usługowe, które, podobnie jak podziemna hala garażowa, ułatwią codzienne życie przyszłym mieszkańcom osiedla.Funkcjonale rozkłady mieszkań dają naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych, a szeroki wybór metraży dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów.

Inwestycja Wileńska Express znajduje się na Nowej Pradze, ul. Wileńska (3.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Wileńska Express jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 307 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wileńska Express pozostało na sprzedaż 8 apartamentów o powierzchniach od 62 do 150 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 150 m2 (6 apartamentów)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 150 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 307 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 345 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 8 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 62 do 150 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 3, 5-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wileńska Express

Głównym atutem położenia osiedla jest wygodny dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej – tramwaju, autobusu i metra – co ułatwia poruszanie się po Warszawie. Pod Pałac Kultury i Nauki można dojechać samochodem nawet w 15 minut. Codzienne zakupy można zrobić w najbliżej okolicy, podobnie jak odwiedzić klimatyczne kawiarnie, puby i restauracje. Bliskość Wisły oraz Parku Praskiego to ważna informacja dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu i spacerów. W pobliżu inwestycji znajduje się również stacja rowerów miejskich Veturilo, a nieco dalej kluby fitness i dwie pływalnie.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Wileńska Express znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Środkowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wileńska Express znajduje się 81 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 1 w odległości 150m, Fitness Klub Forma w odległości 300m, Przedszkole Nr 7 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Zespół Terapeutyczno - Psychologiczno "Wileńska", w odległości 50 m znajduje się Rajbad s.c. Mała gastronomia, w odległości 150 m znajduje się Gabinet USG Praga-Północ w przychodni Vitamed.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Appendix2, w odległości 250 m znajduje się Kościół Matki Boskiej Z Lourdes, w odległości 400 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Praga-Północ. Wypożyczalnia nr 6.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Pure Fitness, w odległości 400 m znajduje się Atis. Akademia Trenerów I Instruktorów Sportu. Karpiński D. , w odległości 450 m znajduje się Błyskawica Ognisko Tkkf.

Data publikacji: 13.03.2018

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie