Wileńska Express

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wileńska Express dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
AA0604
5
150 m²
6

Opis Inwestycji

Wileńska Express to połączenie nowoczesnej formy i detalu inspirowanego zabudową historycznej Pragi. W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do wszystkich zaprojektowano przestronne balkony albo tarasy.Na parterach przewidziano lokale usługowe, które, podobnie jak podziemna hala garażowa, ułatwią codzienne życie przyszłym mieszkańcom osiedla.Funkcjonale rozkłady mieszkań dają naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych, a szeroki wybór metraży dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów.

Inwestycja Wileńska Express znajduje się na Nowej Pradze, ul. Wileńska (3.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Wileńska Express jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 307 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wileńska Express pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 150 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 150 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 307 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 344 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 150 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wileńska Express

Głównym atutem położenia osiedla jest wygodny dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej – tramwaju, autobusu i metra – co ułatwia poruszanie się po Warszawie. Pod Pałac Kultury i Nauki można dojechać samochodem nawet w 15 minut. Codzienne zakupy można zrobić w najbliżej okolicy, podobnie jak odwiedzić klimatyczne kawiarnie, puby i restauracje. Bliskość Wisły oraz Parku Praskiego to ważna informacja dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu i spacerów. W pobliżu inwestycji znajduje się również stacja rowerów miejskich Veturilo, a nieco dalej kluby fitness i dwie pływalnie.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wileńska Express mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Wileńska Express znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Środkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wileńska Express znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promitis w odległości 100 m, Przedszkole nr 171 w odległości 140 m, Przedszkole nr 167 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wileńska Express jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 100 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wileńska Express składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lidl, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wileńska Express w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2018

Data aktualizacji: 28.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie