City Lake Apartments

zamieszkaj tak, jak lubisz!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBest Home Development sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Trakt Lubelski- etap I(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Trakt Lubelski 183 (8.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 700/m2
  Osiedle Trakt Lubelski- etap I
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 54 - 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  P.H.U."KONSTANS"- K. Król
 • Jeziorowa Park(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa (8.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 885/m2
  Jeziorowa Park
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 167 m2
  Liczba pokoi: 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Na Wiązanej(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Wiązana 34 (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 428/m2
  Na Wiązanej
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 84 m2
  Liczba pokoi: 4
  J-Property

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w miejscu, z którego rano szybko dotrzesz do pracy w centrum Warszawy, a wieczorem odetchniesz ze spokojem w otoczeniu malowniczej przyrody. City Lake Apartments to odpowiedź na potrzeby osób, które marzą o tym, aby połączyć miejski styl życia z cichą okolicą doskonałą do wypoczynku czy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sprawny dojazd do warszawskiego Śródmieścia, liczne zielone tereny, a do tego kameralne, komfortowe osiedle z dala od gwaru – to możliwe!City Lake Apartments to kameralne osiedle 12 nowoczesnych szeregowo usytuowanych budynków, położonych nad malowniczym Jeziorem Żabim. W każdym z budynków znajdują się dwa zajmujące 2 i 3 kondygnację apartamenty rodzinne.Apartament rodzinny dwupiętrowy apartament z tarasem i balkonem o powierzchni o131 m2 to komfortowy apartament zajmujący 1 i 2 piętro budynku. Na pierwszej kondygnacji znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, taras (31 m2), gabinet, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na drugiej kondygnacji – 3 sypialnie i 2 łazienki.Każdy apartament ma niezależne wejście. Do każdego apartamentu przynależy garaż.Apartamenty są bezczynszowe.

Inwestycja City Lake Apartments znajduje się na Lesie, ul. Wał Miedzeszyński 466Z (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Best Home Development sp. z o.o..

Inwestycja City Lake Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji City Lake Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 132 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Best Home Development sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Pełny stan deweloperski (elektryka, grzejniki, własny piec gazowy w cenie), okablowanie telewizyjne (TV naziemna i satelitarna)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe w cenie: 1 w garażu, 1 przed garażem.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji City Lake Apartments

Osiedle City Lake Apartments zlokalizowane jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wawer, między dwoma głównymi ciągami komunikacyjnymi – Wałem Miedzeszyńskim oraz Traktem Lubelskim. Kameralne osiedle, niska zabudowa i dostęp do naturalnego Jeziora Żabiego sprawiają, że City Lake Apartments to doskonałe miejsce do życia dla młodych, aktywnych zawodowo osób, rodzin z dziećmi oraz wszystkich szukających wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Lake Apartments znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Niepubliczna przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami w odległości 430 m, Przedszkole "Ala ma kota" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Lake Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 13.06.2019

Data aktualizacji: 24.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie