Pstrowskiego 14 L

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pstrowskiego, oferowane bezpośrednio przez Belvedere Nieruchomości

Olsztyn, ul. Pstrowskiego 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 321 ofert w najbliższej okolicy!

Pstrowskiego 14 L

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Pstrowskiego 14 L to nowy punkt na mapie Olsztyna. Powstaje tu kameralny budynek mieszkalny oraz, sąsiadujący z nim, czterokondygnacyjny biurowiec. Inwestycje powstają w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, ale ze względu na oddalenie od głównych ulic, jednocześnie oferują ciszę i spokój. Położenie w pobliżu sklepów (w tym Tesco) oraz doby dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych, sprawia, że jest to doskonała lokalizacja. Plusem jest także bliskość innych ważnych punków na mapie miasta – Starego Miasta, Galerii Handlowej Aura, Galerii Warmińskiej czy Aquasfery.

Budynek mieszkalny posiada 8 kondygnacji, w tym jedną podziemną, gdzie znajduje się hala garażowa. Dostępne są 34 1-, 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 65 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy. Ich funkcjonalny rozkład i metraż pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli. Elewacja budynku zostanie uzupełniona klinkierową okładziną. Budynek będzie wyposażony w windę oraz instalację domofonową. Ciągi piesze i podjazdy zostaną wyłożone kostką brukową, a całości dopełni zieleń trawnikowa.

Inwestycja Pstrowskiego 14 L znajduje się w Olsztynie, ul. Pstrowskiego 14 (1.6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Pstrowskiego 14 L została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pstrowskiego 14 L nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Belvedere Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 2600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pstrowskiego 14 L?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pstrowskiego 14 L mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Pstrowskiego 14 L znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pstrowskiego 14 L znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pstrowskiego 14 L znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 17 w Olsztynie w odległości 160 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w odległości 290 m, Bursa nr 3 w Olsztynie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pstrowskiego 14 L jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pstrowskiego 14 L składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Lewiatan, w odległości 310 m znajduje się Grosik, w odległości 320 m znajduje się Dąbkowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pstrowskiego 14 L w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.11.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: