Pstrowskiego 14 L

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBelvedere Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 685 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Nova(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Pstrowskiego 18A (2 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 490 brutto/m2
  Villa Nova
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 40 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  T.J.M. Development Tomasz Barjasz
 • Rezydencja Vintage Budynek G5(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn i okolice, ul. Marcina Kasprzaka (1.4 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 699 brutto/m2
  Rezydencja Vintage Budynek G5
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 36 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • GRAND HOUSE Niepodległości(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Niepodległości 57-59 (0.7 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  GRAND HOUSE Niepodległości
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 76 - 100 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Opis Inwestycji

Pstrowskiego 14 L to nowy punkt na mapie Olsztyna. Powstaje tu kameralny budynek mieszkalny oraz, sąsiadujący z nim, czterokondygnacyjny biurowiec. Inwestycje powstają w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, ale ze względu na oddalenie od głównych ulic, jednocześnie oferują ciszę i spokój. Położenie w pobliżu sklepów (w tym Tesco) oraz doby dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych, sprawia, że jest to doskonała lokalizacja. Plusem jest także bliskość innych ważnych punków na mapie miasta – Starego Miasta, Galerii Handlowej Aura, Galerii Warmińskiej czy Aquasfery.Budynek mieszkalny posiada 8 kondygnacji, w tym jedną podziemną, gdzie znajduje się hala garażowa. Dostępne są 34 1-, 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 65 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy. Ich funkcjonalny rozkład i metraż pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli. Elewacja budynku zostanie uzupełniona klinkierową okładziną. Budynek będzie wyposażony w windę oraz instalację domofonową. Ciągi piesze i podjazdy zostaną wyłożone kostką brukową, a całości dopełni zieleń trawnikowa.

Inwestycja Pstrowskiego 14 L znajduje się w Olsztynie, ul. Pstrowskiego 14 (1.6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Pstrowskiego 14 L została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pstrowskiego 14 L pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 4 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Nieruchomości przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 2600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pstrowskiego 14 L

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pstrowskiego 14 L mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Pstrowskiego 14 L znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pstrowskiego 14 L znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 17 w Olsztynie w odległości 160 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w odległości 290 m, Bursa nr 3 w Olsztynie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pstrowskiego 14 L jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pstrowskiego 14 L składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Lewiatan, w odległości 310 m znajduje się Grosik, w odległości 320 m znajduje się Dąbkowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pstrowskiego 14 L w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.11.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie