Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 984 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gdańska 120

21 zdjęć

Gdańska 120
Gdańska 120
Gdańska 120
Gdańska 120

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 30 000 zł .
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 43 000 zł .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Gdańska 120 logo

Stylowe i luksusowe apartamenty położone w sercu industrialnej Łodzi, kilkaset metrów od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Inwestycję otaczają parki oraz tereny zielone, które zachęcają do aktywnego wypoczynku oraz spacerów z przyjaciółmi i rodziną. Ponadto najbliższa okolica usłana jest centrami sztuki i kultury, oraz wieloma urokliwymi miejscami spotkań.

Inwestycja Gdańska 120 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Gdańska 120 (0.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Aura Real Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Gdańska 120 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdańska 120 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aura Real Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne w cenie 30 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 43 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gdańska 120?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdańska 120 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Gdańska 120 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego - Mickiewicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gdańska 120 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska 120 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum "Cosinus-ŁKS" w Łodzi w odległości 350 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące "Cosinus-ŁKS" w Łodzi w odległości 350 m, PUBLICZNA ZAOCZNA POLICEALNA SZKOŁA COSINUS W ŁODZI w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gdańska 120 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Central.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska 120 w odległości 50 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 70 m znajduje się Kuźnia Centrum Atletyki, w odległości 220 m znajduje się Klub sportowy Gwardia Łódź.

Data publikacji: 27.03.2019
Data aktualizacji: 15.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: