Apartamenty Przy Krasińskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krasińskiego, oferowane bezpośrednio przez Atlas Estates Limited

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Krasińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Przy Krasińskiego

10 zdjęć

Apartamenty Przy Krasińskiego
Apartamenty Przy Krasińskiego
Apartamenty Przy Krasińskiego
Apartamenty Przy Krasińskiego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja ukończona! Ostatnie apartamenty w sprzedaży!

Apartamenty przy Krasińskiego to nowoczesny kompleks 2 budynków mieszkaniowych zlokalizowany pomiędzy ulicami Przasnyską i Krasińskiego.

2 budynki wysokości od 6 do 9 pięter (zwyżka to 7, 8 i 9 piętro) usytuowane w niedużej odległości od Centrum handlowo-rozrywkowego Arkadia. Niewielkie osiedle obejmuje 303 mieszkania o powierzchni od 28 do 126 m2. Aktualnie w ofercie mamy mieszkania o metrażach od 39 do 54m2.

Projekt, zarówno swoją skalą jak i architekturą, harmonijnie koresponduje z tradycyjną żoliborską zabudową. Nową inwestycję wyróżnia, unikalne w skali Warszawy, zielone otoczenie. Wykonawcą generalnym jest renomowana firma UNIBEP. Autor projektu: arch. Krzysztof Pasternak - DIP Biuro projektów.

Atuty lokalizacji osiedla:

- łatwy dostęp do komunikacji miejskiej

- spokojna okolica

- bliskość centrów handlowych takich jak Arkadia czy Klif

- planowany dynamiczny rozwój okolicy

- dużo zieleni na działce i w sąsiedztwie

Charakterystyka budynku:

• nowoczesna architektura

• wysokiej jakości materiały wykończeniowe

• inwestycja wykonana z energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

• w budynkach znajdą się lokale usługowe oraz lobby z recepcją.

• w części podziemnej powstały parkingi, komórki lokatorskie oraz specjalne komórki na motocykle.

Zapraszamy do biura sprzedaży na terenie inwestycji!

Inwestycja Apartamenty Przy Krasińskiego znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Krasińskiego (4.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atlas Estates Limited.

Inwestycja Apartamenty Przy Krasińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 303 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atlas Estates Limited przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 303 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Elewacja

Strukturalne, cienkowarstwowe wykonane na warstwie ocieplenia według systemu lekkich dociepleń elewacyjnych. Płyty drewnopodobne dopasowane do koloru stolarki okiennej. Płyty ceramiczne. Elementy detali elewacji na parterze od strony ul.Przasnyskiej i Kasińskiego wykończone okładziną z kamienia naturalnego.

Stolarka okienna

Okna drewniane, jednoramowe, drewno barwione. Nawiewniki umieszczone w oknie lub ścianie w zależności od rozwiązania projektowego. W mieszkaniach na parterze wmontowane rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań firmy Porta, Gerda, Witex lub podobne, wykończone okleiną drewnopodobną bądź białą, antywłamaniowe.

Balkony

Loggie/Balkony/Tarasy: Posadzki balkonów wykończone płytkami mrozoodpornymi albo płytki układane bezfugowo z systemowym odwodnieniem w zależności od rozwiązania projektowego. Posadzki tarasów - płytki układane bezfugowo, z systemowym odwodnieniem. Balustrady ze stali w wypełnieniem szkłem bezpiecznym. Na wszystkich loggiach i tarasach w standardzie gniazdo wtykowe 230V oraz lampy zewnętrzne zapalane z wnętrza apartamentów. Przegrody pomiędzy balkonami/ loggiami. Na niektórych loggiach i tarasach wbudowane szafy wnękowe wykonane z tego samego materiału co okładzina elewacyjna.

Posadzka

Podłoga pływająca - styropian elastyczny (izolacja akustyczna),warstwa wylewki. Do celów projektowych założono standardowe wykończenie posadzki o grubości 2.0cm.

Ściany

Na ścianach tynk gipsowy, nakładany maszynowo, gruntowany. Ściany w łazienkach oraz WC – nietynkowane.

Sufity

Tynk gipsowy, nakładany maszynowo, gruntowany.

Parapety zewnętrzne

Zewnętrzne z blachy.

Parapety wewnętrzne

Wewnętrzne z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja ogrzewania C.O. instalacja elektryczna, instalacja wentylacji, instalacja klimatyzacji dla poszczególnych mieszkań VI, VII, VIII i IX piętra (możliwość indywidualnego montażu urządzeń klimatyzacyjnych), instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, internetowa.

Ogrzewanie

Ogrzewanie z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa systemowa oparta na dwubiegowych indywidualnych wentylatorach na przykład Helios/Maico lub podobnych.

Wyposażenie łazienki

Instalacja kanalizacji - przewody wyprowadzone z szachtu i zakorkowane, rozprowadzenie do przyborów sanitarnych indywidualnie przez lokatora. Instalacja wody - rury ciepłej i zimnej wody w mieszkaniach wyprowadzone z szachów i zakorkowane - brak rozprowadzeń poziomych do odbiorników.

Wyposażenie kuchni

Instalacja Kanalizacji - przewody wyprowadzone z szachtu i zakorkowane, rozprowadzenie do przyborów sanitarnych indywidualnie przez lokatora. Instalacja wody - rury ciepłej i zimnej wody w mieszkaniach wyprowadzone z szachów i zakorkowane - brak rozprowadzeń poziomych do odbiorników. Instalacja elektryczna - w kuchniach przewidziany także trójfazowy obwód zasilenia kuchenek elektrycznych.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, recepcja, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty przy Krasińskiego, zlokalizowane w południowej części Żoliborza, na rogu ul. Przasnyskiej (11) i Krasińskiego

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przasnyska 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM DOSKONALENIA STIMULUS w odległości 190 m, Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 230 m, Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Ośrodek Rehabilitacyjny w odległości 250 m, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 260 m, Perpetuum mobile w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się abc, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przy Krasińskiego w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: