Towarowa 37

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Towarowa, oferowane bezpośrednio przez Ataner Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Towarowa 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 186 ofert w najbliższej okolicy!

Towarowa 37

4 zdjęcia

Towarowa 37
Towarowa 37
Towarowa 37
Towarowa 37

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W sąsiedztwie nagradzanej Delty, przy ul. Towarowej 37 powstaje wielofunkcyjny budynek. W parterze znajdą się usługi, następne 4 kondygnacje to biura, a w części wysokiej na 12 kondygnacjach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35m².

Komfortowe mieszkania i eleganckie biura będą dobrze naświetlone dzięki dużym oknom z dyskretnymi balkonami i widokiem do pozazdroszczenia. Budynek wyposażony będzie w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Zakończenie budowy przewidziane jest na kwiecień 2017.

Lokalizacja w samym centrum Poznania.

Komfort, prestiż i elegancja.

Nowoczesna architektura.

Inwestycja Towarowa 37 znajduje się na Starym Mieście, ul. Towarowa 37 (0.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ataner Sp. z o.o.

Inwestycja Towarowa 37 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Towarowa 37 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ataner Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Największym atutem mieszkań z dużymi balkonami będzie widok na miasto i położenie w ścisłym centrum. Ta luksusowa i nowoczesna inwestycja położona jest 5 minut pieszo do Starego Rynku, MTP, kin oraz galerii. Lokalizacja przy ul. Towarowej zapewnia świetne skomunikowanie, zarówno z pozostałymi dzielnicami Poznania, jak i dalszymi destynacjami, dzięki sąsztwu głównych arterii komunikacyjnym oraz dworców PKP i PKS. Dodatkową atrakcją jest położenie przy Parku Karola Marcinkowskiego. To obecnie dynamicznie rozwijająca się okolica, która zmienia charakter tej części miasta. Dawne zaplecze towarowe przeobraża się dzięki nowoczesnej architekturze w prestiżowy adres.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Towarowa 37?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Towarowa 37 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Towarowa 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Towarowa 37 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Towarowa 37 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Wielkopolska Szkoła Fotografii w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Towarowa 37 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Piekarnia Natura, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Towarowa 37 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.03.2015
Data aktualizacji: 12.01.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: