Świerzawska 4
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ataner Sp. z o.o.
Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 4
Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 4
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 243 oferty w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Świerzawska 4
Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 4
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- ochrona całodobowa
- monitoring
- usługi w budynku
- winda
- patio / dziedziniec
- Standard deweloperski
Rekreacja
- plac zabaw
- boisko
- siłownia plenerowa
Przyroda w okolicy
- las
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 2 budynków |
Liczba kondygnacji: | budynki posiadają od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 289 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się las |
Zobacz video z inwestycji
Opis inwestycji
Wszędzie dobrze, ale na Marcelinie najlepiej
Świerzawska 4 to spokojne osiedle, które powstaje na poznańskim Grunwaldzie tuż obok Lasku Marcelińskiego. Osiedle składać się będzie z dwóch budynków o wysokości 7-8 pięter, w których znajdą się funkcjonalne mieszkania z balkonami lub tarasami o powierzchniach od 26 m2 (kawalerki) do 100 m2 (czteropokojowe). Na parterze będą lokale usługowe. Sklepy i usługi znajdują się także na sąsiednich osiedlach wybudowanych przez Ataner: os. Marcelin i os. Nowy Marcelin. Niedaleko jest CH King Cross. A jeśli masz ochotę, wyrwać się na chwilę i skoczyć w weekend na tapas w Barcelonie, to niedalekie lotnisko czeka.
Bezpiecznie i rodzinnie wśród zieleni
Na osiedlu powstanie plac zabaw dla dzieci oraz centrum sportowe z boiskiem wielofunkcyjnym i siłownią. Po męczącym dniu będzie można odpocząć i porozmawiać z sąsiadami na dziedzińcu. Dzięki systemowi monitoringu, portierniami ochrony oraz podziemnej hali garażowej, każdy poczuje się bezpiecznie.
Znajdujący się w sąsiedztwie Lasek Marceliński zajmuje powierzchnię 230 hektarów, jest więc gdzie spacerować czy biegać. W Lasku znajduje się staw, place zabaw dla dzieci i miejsca na ognisko. Tereny te są atrakcyjne nie tylko latem, ale przez cały rok. Mieszkańcy osiedla będą je mieć na wyciągnięcie ręki.
Inwestycja Świerzawska 4 znajduje się na Ławicy, ul. Świerzawska 4 (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ataner Sp. z o.o.
Inwestycja Świerzawska 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.
Cały projekt składa się z 289 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Świerzawska 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Świerzawska 4 deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
Pobliskie lokalizacje
Inwestycje w pobliżu na Ławicy
- Świerzawska 13 (76 ofert)
- Symfonia Ptasia 28 (29 ofert)
- Ptasia Vita (81 ofert)
- Zacisze Marcelin IIIa (56 ofert)
- Smardzewska 8 (99 ofert)
- Os. Lotnictwa Polskiego 12 (74 oferty)
- Ziębicka 30 (8 ofert)
- Wieża Jeżyce etap VI (3 oferty)
- Wieża Jeżyce etap V (1 oferta)
- Modena II (70 ofert)
- Wieża Jeżyce etap IV (86 ofert)
- Junique I.II (124 oferty)





