Nowy Marcelin etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAtaner Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 228 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Grunwald2(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 5 (4.3 km od centrum Poznania)
  Grunwald2
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 57 - 90 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Bułgarska 59(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 551 brutto/m2
  Bułgarska 59
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 68 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  SJM Apartments Sp. z o.o.
 • Ptasia 20(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 300/m2
  Ptasia 20
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 165
  Powierzchnia: 44 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 29 ofert
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Nowy Marcelin budowane jest na poznańskim Grunwaldzie, tuż obok Lasku Marcelińskiego. Nowy Marcelin składać się będzie z trzech monitorowanych osiedli z portierniami ochrony, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci i podziemnymi halami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz dla rowerów. Wybudowane zostanie również centrum sportowe. Budynki o zróżnicowanej wysokości od trzech do dziesięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą.Zaprojektowano tu dobrze doświetlone mieszkania z przestronnymi balkonami. Inwestycja jest realizowana etapami. W tej chwili w sprzedaży jest etap trzeci, który zostanie ukończony w październiku 2020 r.Osiedle to więcej niż tylko pojedyncze mieszkania. To przestrzeń, którą przygotowujemy z myślą o Waszych potrzebach. Po pracy możesz zrelaksować się w kompleksie fitness, zagrać w piłę na boisku lub pójść z najmłodszymi pobawić się na jednym z placów zabaw. I to wszystko na terenie Nowego Marcelina. Chcesz więcej? Wsiądź na rower lub załóż wygodne buty i udaj się do uroczego Lasku Marcelińskiego, idealnego, aby się zrelaksować i złapać drugi oddech.

Inwestycja Nowy Marcelin etap III znajduje się na Ławicy, ul. Marcelińska 94 (4.2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Ataner Sp. z o.o..

Inwestycja Nowy Marcelin etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 227 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Marcelin etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 7 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ataner Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 227 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, boisko, klub fitness, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Nowy Marcelin etap III

Twój dom to centrum, które musi być dobrze połączone z resztą Twojego życia. Mieszkając na Nowym Marcelinie, szybko załatwisz zarówno codzienne potrzeby, dzięki położonym nieopodal centrum handlowym i usługowym, jak i wygodnie dotrzesz do dowolnego miejsca w Poznaniu, komunikacją miejską lub samochodem. A jeśli masz ochotę wyrwać się na chwilę i skoczyć w weekend na tapas w Barcelonie, to niedalekie lotnisko czeka.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Marcelin etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Nowy Marcelin etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świerzawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Marcelin etap III znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Leśna Akademia w odległości 200 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych Poznańskiego Centrum Edukacji w odległości 480 m, Poznańska Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Marcelin etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia ASGO w odległości 130 m, Medi Partner w odległości 140 m, Demedi w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Marcelin etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Marcelin etap III w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2018

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie