Marcelin IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marcelińska, oferowane bezpośrednio przez Ataner Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska 100

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 462 oferty w najbliższej okolicy!

Marcelin IV

3 zdjęcia

Marcelin IV
Marcelin IV
Marcelin IV

Najbliższe inwestycje

 • Świerzawska 4
  od: 7 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Ataner Sp. z o.o.

 • Ptasia 20
  od: 6 467 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Nowe Ogrody 6.0
  od: 7 640 zł/m2

  Proxin Investment Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Trwa budowa czwartego etapu Osiedla Marcelin. Składać się będzie z jednego 6-o piętrowego budynku. Znajdą się tutaj mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 31 do 88m kw. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz umożliwiający korzystanie z telewizji HD i 3D. Mieszkania będą także wyposażone w kolorowe wideofony. Pod ziemią zostanie wybudowana hala parkingowa.

Zakończenie czwartego etapu budowy Osiedla Marcelin zaplanowane jest na listopad 2015 r.

Inwestycja Marcelin IV znajduje się na Ławicy, ul. Marcelińska 100 (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ataner Sp. z o.o.

Inwestycja Marcelin IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marcelin IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ataner Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marcelin IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Marcelin IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świerzawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelin IV znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Leśna Akademia w odległości 330 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu w odległości 610 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marcelin IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi Partner w odległości 330 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marcelin IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 520 m znajduje się King Cross Marcelin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelin IV w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 17.03.2015
Data aktualizacji: 12.01.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: