Marcelin III
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ataner Sp. z o.o.
Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska
Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 255 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Marcelin III
Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 3 budynków |
Liczba kondygnacji: | budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | informacja u dewelopera |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | informacja u dewelopera |
Opis inwestycji
Rozpoczęła się budowa trzeciego etapu Osiedla Marcelin. W jego skład wejdą trzy budynki o zróżnicowanej wysokości. Znajdą się tutaj mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 30 do 100 m kw. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz umożliwiający korzystanie z telewizji HD i 3D. Mieszkania będą także wyposażone w kolorowe wideofony. Pod ziemią zostanie wybudowana hala parkingowa. Zakończenie trzeciego etapu budowy Osiedla Marcelin zaplanowane jest na połowę 2014 r.
Osiedle Marcelin składać się będzie z czterech monitorowanych osiedli z systemem telewizji dozorowej i portierniami ochrony oraz podziemnymi halami garażowymi i parkingowymi. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie małą architekturą, placami zabaw i krzewami ozdobnymi. Ciekawa architektura uzyskana zostanie dzięki zróżnicowanej wysokości budynków – od 5 do 8 pięter.
Osiedle Marcelin budowane przez Ataner Sp. z o.o. to nowoczesny zespół mieszkaniowy oferujący dobrze zaprojektowane mieszkania oraz funkcjonalne lokale handlowe i usługowe. Powstaje on w poznańskiej dzielnicy Grunwald na 4,5 hektarowej działce w rejonie ulic Marcelińskiej, Wałbrzyskiej i Świerzawskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Osiedle Marcelin kusi ciekawą infrastrukturą i planowanymi udogodnieniami dla mieszkańców. Nie zabraknie tu placów zabaw dla dzieci i centrum rekreacyjno – sportowego dla ich rodziców. Po męczącym dniu będzie można odpocząć i porozmawiać z sąsiadami na ogólnie dostępnym centralnym placu z fontanną, przy którym znajdą się latem ogródki z parasolami, planowanych tu kawiarenek i restauracji. Na miejscu znajdzie się na pewno szereg sklepów z artykułami pierwszej potrzeby i lokali oferujących usługi. Kto będzie chciał zajrzeć do dużego centrum handlowego będzie mógł się w nim znaleźć w ciągu zaledwie kilku minut, bo niedaleko jest centrum handlowe King Cross Marcelin. Ataner zadbał o to, aby pomiędzy budynkami pozostały istniejące tu od lat stare drzewa. Jako, że główną grupą docelową są rodziny z dziećmi, w procesie projektowania położono duży nacisk na kwestię bezpieczeństwa.
Projekt Osiedla Marcelin powstał w Pracowni Architektonicznej ARCADA.
Inwestycja Marcelin III znajduje się na Ławicy, ul. Marcelińska (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ataner Sp. z o.o.
Inwestycja Marcelin III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Aktualnie w inwestycji Marcelin III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Marcelin III deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne
Polecane Lokalizacje
Inwestycje w pobliżu na Ławicy
- Świerzawska 13 (94 oferty)
- Symfonia Ptasia 28 (57 ofert)
- Ptasia Vita (89 ofert)
- Grunwald Między Drzewami etap III (75 ofert)
- Grunwald Między Drzewami etap II (11 ofert)
- Smardzewska 8 (104 oferty)
- Os. Lotnictwa Polskiego 12 (82 oferty)
- Rembertowska Park III (5 ofert)
- Wieża Jeżyce etap VI (21 ofert)
- Ziębicka 30 (10 ofert)
- Modena II (92 oferty)
- Wieruszowska C etap III (14 ofert)





