Nowy Żabiniec Apartamenty

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żabiniec, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Kraków, Krowodrza, ul. Żabiniec

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Żabiniec Apartamenty

6 zdjęć

Nowy Żabiniec Apartamenty
Nowy Żabiniec Apartamenty
Nowy Żabiniec Apartamenty
Nowy Żabiniec Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowy Żabiniec to kameralne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykonania. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, a bliskość trasy krajowej E77 gwarantuje sprawne połączenia komunikacyjne z innymi miastami Polski. W okolicy znajdują się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, uniwersytet i Zakład Opieki Zdrowotnej. Dla osób aktywnie spędzających czas wolny niewątpliwą zaletą osiedla będzie bliskość Rynku Głównego oraz popularnej Galerii Krakowskiej – idealnych miejsc na spotkania i rozrywkę. Na inwestycję składać się będą dwa czteropiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 81 mieszkań. W pierwszym budynku powstanie 45 mieszkań, w drugim zaś 36. Na łącznej powierzchni blisko 4500 mkw zaprojektowano mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Na parterze przewidziano także 3 lokale usługowe. W podziemnej kondygnacji powstanie parking z 79 miejscami postojowymi, a ponadto komórki lokatorskie dla mieszkańców i pomieszczenia techniczne. W podziemnym garażu zastosowane będą specjalne rozwiązania technologiczne monitorujące dopuszczalny poziom stężenia gazu propan-butan w powietrzu, dlatego możliwe będzie parkowanie także samochodów napędzanych LPG. Przestrzeń pomiędzy budynkami została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom miejsce idealne do odpoczynku i rekreacji. Na wewnętrznym skwerze posadzona zostanie zieleń oraz liczne krzewy, a dla najmłodszych powstanie plac zabaw. Mieszkania na parterze będą posiadać własne ogródki do samodzielnego zagospodarowania. Pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony i tarasy. Całe osiedle będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią m.in. wysokiej klasy cichobieżne windy.

Inwestycja Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się w Krowodrzy, ul. Żabiniec (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowy Żabiniec Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1040 metrów od inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Rolniczy w odległości 150 m, Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 270 m, Żłobek Kolorowe Misie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentysta w odległości 270 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 490 m, Szpital Miejski Specjalistyczny imienia Gabriela Narutowicza w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty w odległości 100 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: