Nadwiślańska 11

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Jerozolimska(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • Kossak Residence(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. plac Kossaka 5 (1.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Kossak Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 199 - 376 m2
  Polskie Domy

Opis Inwestycji

W wyjątkowym miejscu pomiędzy ulicami Nadwiślańską i Piwną, nieopodal Bulwarów Wiślanych, w samym sercu Krakowa zaprojektowano nową, prestiżową inwestycję firmy ATAL – Apartamenty Nadwiślańska 11.W centrum Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula powstaje projekt o wyjątkowym charakterze, na nowo współtworząc historię tego miejsca. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej. Dbałość o każdy detal projektu, fasada budynku w ciepłej kompozycji kolorystycznej z cegłą w tradycyjnej barwie jesiennej czerwieni, jak i jej charakterystyczne ułożenie, nawiązujące do przemysłowego stylu, nadają temu miejscu niepowtarzalną, nową wartość zachowując jednak klimat dawnego Podgórza. Wysoka jakość materiałów i wykonania to znak rozpoznawczy firmy ATAL. Tak, jak wszystkie inwestycje firmy ATAL, ta również cechuje się najwyższą starannością w doborze zarówno surowców jak i poziomie realizacji prac.Kompleks Apartamenty Nadwiślańska 11 to budynek podzielony na kameralne segmenty oferujący 337 apartamenty stworzone z myślą o zapewnieniu luksusowej przestrzeni do życia dla ich przyszłych mieszkańców. Każdy, kto zechce tutaj zamieszkać znajdzie indywidualnie dla swoich potrzeb zaprojektowaną powierzchnię – od studio o powierzchni 28 m2 po 177 – metrowe apartamenty. Większość z nich z tarasem, balkonem lub loggią, z części których rozpościera się widok na panoramę Krakowa, a dla przyszłych właścicieli mieszkań na parterze – ogródki do ich wyłącznego użytku.Projekt łączy w sobie wygodę z funkcjonalnością, oferując w podziemiach budynku 168 miejsc parkingowych, a także ogólnodostępne miejsca naziemne na terenie posesji. Inwestycja przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku zaplanowano nowoczesne, energooszczędne windy dostępne od poziomu garaży do ostatniego piętra. Apartamenty Nadwiślańska 11 zapewniają swoim mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo całą dobę poprzez system monitoringu, wideofony i instalację alarmową. Całości dopełniają dwa tarasy widokowe na 5 kondygnacji budynku, przeznaczone wyłącznie dla rezydentów Apartamentów Nadwiślańska 11, dające relaks i oddech w wolnej chwili, oraz punkty usługowe na parterze, gdzie będzie można rozpocząć nowy dzień pijąc poranną kawę i chrupiąc croissanta.Cena za za 1m2 balkonu wynosi 500 zł brutto.

Inwestycja Nadwiślańska 11 znajduje się na Podgórzu, ul. Nadwiślańska 11 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nadwiślańska 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Nadwiślańska 11 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (168 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (168 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nadwiślańska 11

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadwiślańska 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Nadwiślańska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadwiślańska 11 znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Muzyczna I i II stopnia w odległości 140 m, Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 140 m, Szkoła Muzyczna II stopnia w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nadwiślańska 11 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podgorska Przychodnia Lekarska w odległości 210 m, Centrum Medyczne Larmed w odległości 400 m, Szpital Zakonu Bonifratrów Świętego Jana Grandego w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadwiślańska 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadwiślańska 11 w odległości 90 m znajduje się Synergy, w odległości 500 m znajduje się Power2fit.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie